COVID-19: посилення карантину для Вінниччини неминуче, кажуть експерти

COVID-19: посилення карантину для Вінниччини неминуче, кажуть експерти

11:02 26.02.2021
4866

Ситуація по захворюваності на коронавірус в Закарпатській, Чернівецькій, Вінницькій, Житомирській та Миколаївській областях є критичною. Про це свідчать дані аналізу Київської школи економіки.

Аналітики школи припускають, що через два тижні в цих областях ситуація буде аналогічною як на Прикарпатті, де ввели жорсткий карантин. Тому в трьох областях необхідно ввести обмежувальні заходи. Результат впровадження карантинних заходів проявляється через два тижні.

Перший пріоритет - Закарпатська область, оскільки вона нижча за середню по країні забезпеченість ресурсами та понад 75% зайнятих реанімаційних ліжок. Водночас Житомирська і Миколаївська область демонструють значне зростання рівня госпіталізацій, - відзначають аналітики.

Два з шести критичних регіонів - в червоному рівні за новими індикаторами. Вінницька, Закарпатська і Житомирська на межі червоного рівня. Миколаївська - помаранчевого.

Також наголошується, що за останній тиждень стабільний тренд госпіталізації й виписки в "ковідних" лікарнях погіршився. Станом на 23 лютого госпіталізації на 25% перевищують виписки. Саме реанімаційні ліжка залишаються "вузьким місцем" системи охорони здоров'я до поточного завантаження в 40%.

Нагадаємо, Вінниччина поки серед регіонів, де коронавірус не хоче відступати.

Читайте також
Мешканці Бару прощатимуться з медсестрою місцевої лікарні
Детальніше
Усі "ковідні" ліжка першої міської лікарні – з киснем
Детальніше
Фальшиві довідки ПЛР-тестів виявили вінницькі прикордонники
Детальніше
COVID-19 на Вінниччині: за добу 404 нових та 20 летальних випадків
Детальніше
У Вінницькій  МКЛ №1 завершили реконструкцію кисневої магістралі
Детальніше
COVID-19 на Вінниччині за добу виявили у 450 людей
Детальніше