Чотири селища у Вінницькій області втратили свій статус

Чотири селища у Вінницькій області втратили свій статус

21:19 14.03.2025

Чотири селища у Вінницькій області втратили свій статус, відповідно до рішення уряду їх віднесли до категорії сіл.

Про це 14 березня поінформував представник уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

Віднесено, відповідно до частини першої статті 13 Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», селища Дігтярка, Золотогірка, Свидова та Яр Могилів-Подільського району Вінницької області до категорії сіл, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Вінниччину з робочим візитом відвідав заступник Міністра розвитку громад та територій України Костянтин Ковальчук. Наявність альтернативних джерел енергоживлення є критично важливою в умовах війни, тож урядовець оглянув котельні у містах Вінниця та Ладижин.

Читайте також

Хотіли втекти за кордон на акваскутерах, а потрапили в руки вінницьких прикордонників
Хотіли втекти за кордон на акваскутерах, а потрапили в руки вінницьких прикордонників
Детальніше
Дороги Вінниччини продовжать ремонтувати — звідки кошти й куди їх спрямують
Дороги Вінниччини продовжать ремонтувати — звідки кошти й куди їх спрямують
Детальніше
П'ятий опалювальний сезон війни як готуються Україна і Вінниччина
П'ятий опалювальний сезон війни: як готуються Україна і Вінниччина
Детальніше
За смерть 10-річної дитини під суд підуть три службовиці з Могилів-Подільського району
За смерть 10-річної дитини під суд підуть три службовиці з Могилів-Подільського району
Детальніше
У Могилів-Подільському районі поліція розслідує побиття підлітка
У Могилів-Подільському районі поліція розслідує побиття підлітка
Детальніше
Історичний момент ЄС офіційно розпочав переговори про вступ України
Історичний момент: ЄС офіційно розпочав переговори про вступ України
Детальніше