Чотирьох зниклих дітей розшукали поліцейські минулої доби

Чотирьох зниклих дітей розшукали поліцейські минулої доби

14:54 15.01.2021

До поліції звернулись батьки про зникнення своїх неповнолітніх дітей. Протягом години поліцейські розшукали та повернули зниклих додому.

14 січня до поліції  з повідомленням про зникнення дітей звернувся житель Жмеринки. Чоловік розповів, що вранці його 7-річна донька та 8-річний син пішли посівати та не повернулися додому. Мобільних телефонів діти при собі не мали.

На пошуки дітей по тривозі підняли весь особовий склад жмеринської поліції. Поліцейські прочісували територію міста, опитували знайомих та сусідів родини.  Правоохоронці з’ясували, що близько 11.00 години містяни бачили дітей на одній з вулиць райцентру. За годину поліцейські знайшли зниклих неповнолітніх у будинку рідних. Діти пояснили, що замерзли та залишились у родичів погрітись.

15 січня вночі до поліції звернулась жителька села Слобода-Яришівська Могилів- Подільського району. Жінка повідомила, що двоє її синів, віком 11 та 13 років, вдень пішли гуляти та не повернулися додому.

Отримавши інформацію про зникнення дітей, працівники поліції одразу почали подвірний обхід і протягом години знайшли дітей у сусідів. Зі слів братів, вони гуляли на вулиці, а потім пішли гратись до друзів у сусідній будинок. З неповнолітніми працівники поліції провели профілактичні бесіди для запобігання подібних випадків у майбутньому,- інформують у поліції.

Батьків розшуканих дітей притягнули до адмінвідповідальності за невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей. За таке правопорушення передбачено штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів.

Нагадаємо, вінницькі поліцейські розшукують Романа Діденко

Читайте також

Міжнародний благодійний фонд відкрив у Вінниці малий груповий будинок для дітей-сиріт
Міжнародний благодійний фонд відкрив у Вінниці малий груповий будинок для дітей-сиріт
Детальніше
На Вінниччині підопічних будинку-інтернату ганяли “на панщину” хто за це відповідатиме
На Вінниччині підопічних будинку-інтернату ганяли “на панщину”: хто за це відповідатиме
Детальніше
На конкурсі духової музики у Вінниці збирали кошти на підтримку бойових підрозділів
На конкурсі духової музики у Вінниці збирали кошти на підтримку бойових підрозділів
Детальніше
Під колесами електропоїзда на вокзалі у Вінниці загинули двоє чоловіків
Під колесами електропоїзда на вокзалі у Вінниці загинули двоє чоловіків
Детальніше
Вінницькі патрульні виявили наркотики у п'яного водія
Вінницькі патрульні виявили наркотики у п'яного водія
Детальніше
Операція Нерест на Вінниччині що потрібно знати про заборону вилову риби
Операція "Нерест" на Вінниччині: що потрібно знати про заборону вилову риби
Детальніше