Через негоду на Вінниччині повалило дерева

Через негоду на Вінниччині повалило дерева

14:10 18.01.2022

Минулої доби, внаслідок погіршення погодних умов, посилення вітру у Вінницькій області рятувальники дев'ять разів долучалися до надання допомоги в подоланні наслідків негоди.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Зокрема, дерева повалило в Хмільницькому, Вінницькому районах та в Вінниці.

Рятувальники застерігають громадян та попереджають про небезпеку, яка може бути під час перебування під лініями електропередач, високими розлогими деревами та висотними будівлями.

Нагадаємо, 14 січня у Козятинській територіальній громаді повалило дерева на дорогу. Через шкоду, заподіяну негодою, водії не могли проїхати та на дорогах утворилися затори.

Читайте також

Вінничани обурені на Соборній варварськи понівечили дерева, які ростили десять років
Вінничани обурені: на Соборній варварськи понівечили дерева, які ростили десять років
Детальніше
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові: до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Детальніше
 Небезпечна знахідка у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Небезпечна знахідка: у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Детальніше
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше