Був юристом, а став офіцером - історія вінницького бійця "Коломбо"

Був юристом, а став офіцером - історія вінницького бійця "Коломбо"

11:09 13.10.2023

Військовослужбовець окремого батальйону 120 бригади Сил ТрО ЗСУ на позивний "Коломбо" з Вінниччини працював юристом. Спочатку на підприємстві, згодом відкрив свою адвокатську практику. Паралельно займався активною громадською роботою. Після початку повномасштабного вторгнення одразу призвався, адже ще у 2014 році підписав контракт на проходження служби в резерві ЗСУ.

Про це 12 жовтня інформують на сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

Свій позивний "Коломбо" отримав від старшого офіцера, під час проведення службового розслідування, за проявлену "креативність". 

Не жалкую, що зараз з побратимами виконуємо свій обов'язок, - каже "Коломбо". Інакше в цей час не зміг би. Навіть не уявляю інших варіантів. Не мав би душевного спокою. Мучила б совість, якби залишився у "цивільному житті".

Був юристом, а став офіцером - історія вінницького бійця "Коломбо"

Торік боєць виконував завдання на Донецькому напрямку як заступник командира стрілецької роти з морально-психологічного забезпечення. Наразі "Коломбо" офіцер-напрямківець.

Найголовніше в моїй роботі - оперативність, контроль за виконанням розпоряджень і наказів, налагодження комунікації, - каже військовослужбовець. - Труднощі - великий обсяг роботи. Позитивні моменти - здобуття управлінського досвіду та набуття навиків швидко переключатися від виконання одного завдання до іншого.  

Був юристом, а став офіцером - історія вінницького бійця "Коломбо"

Перемога для "Коломбо" - це зникнення з політичної мапи світу російської федерації, повне відшкодування завданих руйнувань нашої країни та побудова країни в якій діятиме "Диктатура Закону" - коли не працюватимуть зв'язки, соціальні статуси, кошти, а діятиме невідворотність покарання за вчинення злочину і кожен громадянин буде рівним перед законом, попри соціальний статус та "можливості".

Я тут заради тих, хто жив і боровся за нашу країну. І тих, хто зараз живе, бореться і вірить у майбутнє нашої країни та має народитися в нашій країні. Заради того, щоб колись настала історична справедливість. Заради своїх рідних людей. Після закінчення війни, хочу бути вільною людиною та самостійно планувати свій час, каже захисник. - Повернутися до адвокатської практики. Займатися власними справами. Одружитися та створити свою родину. Взяти участь в побудові нової соціально-справедливої та успішної Української Держави.

Нагадаємо, прикордонник Анатолій із позивним "Санич" до повномасштабної війни працював у Вінницькій митниці. Сьогодні він воює на Авдіївському напрямку, а до цього пройшов бойове хрещення у Бахмуті.

Читайте також

У вінницькому ліцеї провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
Детальніше
У Калинівку "на щиті" повертається нацгвардієць Олександр Гаврилюк
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
У Жмеринці тривають відновлювальні роботи після російської атаки - пошкоджені будинки та школа
Детальніше
Як відбувається процедура влаштування дітей у нові родини у Вінницькій громаді
Детальніше
Поліцейські фіксують наслідки падіння уламків "шахеда" у Жмеринці
Детальніше