Бойові медики провели майстер-клас для ліцеїстів у Вороновицькій громаді
25 січня в Оленівському ліцеї з дошкільним підрозділом, що у Вороновицькій громаді, відбулася цікава зустріч ліцеїстів з бойовими медиками.
Бойовий медик, а в мирний час - учитель фізичної культури Вінницько-Хутірського ліцею Євген Уманець та бойова медикиня Наталія Олійник провели заняття з надання домедичної допомоги.
Присутніх вчили правильно накладати джгут, евакуювати потерпілого, діяти при отриманні поранень тощо, - інформують на сторінці Вороновицької територіальної громади.
![Бойові медики провели майстер-клас в ліцеї у Вороновицькій громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1197x1600/inline-images/boyovi-mediki-proveli-mayster-klas-v-licei-u-voronovickiy-gromadi-4.jpg?itok=FKaYvgsr)
Як зауважили парамедики такі дії має вміти робити кожен в мирний, а особливо у воєнний час. Розповів Євген Олександрович і про те, як відбувається надання допомоги, евакуація та порятунок воїнів на полі бою.
Різні емоції змінювали одна одну в ході зустрічі: від невимовного болю через втрати у війні до усмішок, викликаних чудовим почуттям гумору та яскравими життєвими розповідями пана Євгена. Але найголовнішою є величезна повага усіх присутніх до цієї роботи, які виконують парамедики та вдячність усім, хто захищає нашу країну від ворогів. На згадку про зустріч учні ліцею вручили гостям патріотичні стрічки - обереги та запевнили, що виростуть гідними громадянами своєї країни, - йдеться у повідомленні Вороновицької територіальної громади.
![Бойові медики провели майстер-клас в ліцеї у Вороновицькій громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1197x1600/inline-images/boyovi-mediki-proveli-mayster-klas-v-licei-u-voronovickiy-gromadi-2.jpg?itok=HQxFnmNz)
Нагадаємо, важливо знати, як правильно надати допомогу постраждалим при надзвичайній ситуації. Щоб більше вінничан були обізнані, як зупинити кровотечу та правильно накласти джгут, у місті провели чергове навчання з першої домедичної допомоги.