Боєць з Бершадської громади отримав орден «За мужність» III ступеня

Боєць з Бершадської громади отримав орден «За мужність» III ступеня

22:31 06.01.2025

Боєць з Бершадської громади Вадим Вікул отримав нагороду - орден «За мужність» III ступеня.

Про це 6 січня інформує Бершадський міський голова Віталій Драган.

Вітаю нашого земляка, жителя  Поташнянський старостинський округ, Вікула Вадима Миколайовича, якого Указом Президента України від 9 серпня 2024 року №502 нагороджено орденом «За мужність» III ступеня, - йдеться у повідомленні.

Це висока і заслужена відзнака за відвагу, самопожертву та незламність у боротьбі за незалежність і свободу нашої країни. Завдяки таким захисникам впевнено віримо у Перемогу і світле майбутнє України.

Нагадаємо, на Покровському напрямку, де тривають запеклі бої за незалежність України, нагородили бійців вінницької бригади «Червона Калина», які щодня ризикують своїм життям заради миру та свободи на рідній землі. Про це інформує пресслужба 14 Штурмової Бригади Нацгвардії України “Червона Калина”.

Читайте також

Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше