Бійці ДСНС отримали нову спецтехніку

Бійці ДСНС отримали нову спецтехніку

13:42 02.08.2022

Автопарк пожежної частини в селищі Піщанка поповнився ще однією спецмашиною.

Аби місцеві рятувальники могли ще швидко реагувати на тривожні повідомлення громадян, їх забезпечили оновленим автомобілем ЗІЛ.

Нагадаємо, викладачі навчального відділення пожежної тактики та організації служби Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (Вінниця) провели теоретичні та практичні заняття з керівною ланкою чергових змін державних пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Embedded thumbnail for Бійці ДСНС отримали нову спецтехніку

Читайте також

У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
Детальніше
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
Детальніше
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше