Батьки Героя з Брацлавської громади отримали посмертний орден сина

Батьки Героя з Брацлавської громади отримали посмертний орден сина

09:38 13.12.2024

Владислава Варушечкіна нагородили орденом «За мужність» III ступеня – посмертно. Батьки Героя з Брацлавської громади отримали посмертну нагороду сина.

Про це 12 грудня інформує Тульчинська районна військова адміністрація.

Стрій Небесного війська поповнився нашими Героями-земляками. Серед них і наш земляк Варушечкін Владислав Миколайович, житель села Вовчок Брацлавської громади.  приміщенні Вовчоцької школи відбулась година-реквієм на честь земляка, який віддав своє життя за Батьківщину, - йдеться у повідомленні.

10 лютого під час виконання бойового завдання в населеному пункті Кринки Херсонської області життєва зірка Героя згасла. Учні закладу, керівництво громади, місцеві жителі хвилиною мовчання вшанували пам’ять Владислава Миколайовича та усіх, чиє життя забрав агресор. 

Батьки Героя з Брацлавської громади отримали посмертний орден сина

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, згідно з Указом Президента України від 17 червня 2024 року №354, матроса Варушечкіна Владислава Миколайовича нагородили орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Батьки загиблого військовослужбовця отримали державну відзнаку.

Після години реквієму, керівництво району та громади, разом із родиною відвідали місце останнього спочинку Владислава Миколайовича та поклади квіти на його могилу.

Нагадаємо, у Вінниці вручили посмертні державні нагороди сім'ям загиблих військових. Вшанували пам’ять тих, хто віддав найдорожче - своє життя - за свободу і майбутнє України.

Читайте також

У Вінниці прощалися з 22-річним спецпризначенцем Єгором Басюком та воїном Олексієм Варчаком
У Вінниці прощалися з 22-річним спецпризначенцем Єгором Басюком та воїном Олексієм Варчаком
Детальніше
Згорів разом зі своїм будинком фатальна звичка призвела до страшної смерті на Гайсинщині
Згорів разом зі своїм будинком: фатальна звичка призвела до страшної смерті на Гайсинщині
Детальніше
До Вінницьких Хуторів «на щиті» повертається Герой Руслан Бондар
До Вінницьких Хуторів «на щиті» повертається Герой Руслан Бондар
Детальніше
Рік надії обірвався страшною звісткою Крижопільська громада прощається з молодим Героєм
Рік надії обірвався страшною звісткою: Крижопільська громада прощається з молодим Героєм
Детальніше
Останній шлях гранатометника у Вінниці відбудеться чин поховання воїна Олексія Варчака
Останній шлях гранатометника: у Вінниці відбудеться чин поховання воїна Олексія Варчака
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше