Автомийку самообслуговування відкрили військові у Мурафі на Вінниччині

Автомийку самообслуговування відкрили військові у Мурафі на Вінниччині

23:20 13.09.2023

Станцію самообслуговування у Мурафі відкрили двоє військових. Разом служили у 59 бригаді.

Артем Домарецький і досі на фронті, а Руслан Недзельський, втратив ногу, зараз не служить.

Автомийка самообслуговування одна така на вісім сіл громади. Будували її два місяці. Ціна послуги дешевша ніж в місті.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує підтримувати військовослужбовців, які захищають нашу країну від ворожої навали. Очільник громади Сергій Моргунов передав черговий автомобіль бійцям одного із батальйонів Української добровольчої армії.

Embedded thumbnail for Автомийку самообслуговування відкрили військові у Мурафі на Вінниччині

Читайте також

Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше