Автомийку самообслуговування відкрили військові у Мурафі на Вінниччині

Автомийку самообслуговування відкрили військові у Мурафі на Вінниччині

23:20 13.09.2023

Станцію самообслуговування у Мурафі відкрили двоє військових. Разом служили у 59 бригаді.

Артем Домарецький і досі на фронті, а Руслан Недзельський, втратив ногу, зараз не служить.

Автомийка самообслуговування одна така на вісім сіл громади. Будували її два місяці. Ціна послуги дешевша ніж в місті.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує підтримувати військовослужбовців, які захищають нашу країну від ворожої навали. Очільник громади Сергій Моргунов передав черговий автомобіль бійцям одного із батальйонів Української добровольчої армії.

Embedded thumbnail for Автомийку самообслуговування відкрили військові у Мурафі на Вінниччині

Читайте також

76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше