Автобус із вінничанами застряг у заметах у Львівській області
Автобус із вінничанами застряг у заметах у Львівській області — довелось викликати рятувальників.
Про це 2 грудня інформує головне управління ДСНС України у Львівській області.
2 грудня о 09:44 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що поблизу села Стаївка Червоноградського району, внаслідок складних погодних умов, не впорався з керуванням та з’їхав на узбіччя дороги пасажирський автобус "Neoplan", - йдеться у повідомленні.
Автобус здійснював перевезення пасажирів за маршрутом «Рига-Вінниця». В автобусі перебувало 17 осіб, з них три дитини.
![Автобус із вінничанами застряг у заметах у Львівській області](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/avtobus-iz-vinnichanami-zastryag-u-zametakh-u-lvivskiy-oblasti-2.jpg?itok=8VvP_RM3)
За допомогою лебідки та тросу рятувальники відбуксирували автобус на проїжджу частину. Після чого автобус продовжив рух по запланованому маршруті.
Нагадаємо, у Вінниці зберігається стабільна ситуація: громадський транспорт курсує відповідно до графіків, послуги надаються у повному обсязі. Як зазначає начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», прихід календарної зими не змінює життя у місті.