Авіабомбу часів Другої світової знищили у Погребищенській громаді
3 січня о 14:10 сапери ДСНС знищили авіабомбу SD-50 часів Другої світової.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Боєприпас виявили в лісі за межами села Плисків Погребищенської територіальної громади Вінницького району. Рятувальники шляхом контрольованого підриву, в спеціально відведеному для цього місці знищили небезпечну знахідку.
![Авіабомбу часів Другої світової знищили у Погребищенській громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/aviabombu-chasiv-drugoi-svitovoi-znischili-u-pogrebischenskiy-gromadi-4.jpg?itok=p7yauLwy)
![Авіабомбу часів Другої світової знищили у Погребищенській громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/aviabombu-chasiv-drugoi-svitovoi-znischili-u-pogrebischenskiy-gromadi-3.jpg?itok=TO7wVLOu)
Нагадаємо, 3 грудня у Могилів-Подільському районі група піротехнічних робіт знищила мінометну міну. Напередодні небезпечний боєприпас знайшли місцеві жителі.
У Погребищенській громаді гасили приватний будинок
У Вінниці пройшов перший тур караоке-шоу "Зірка на Ялинці"