35 навчальних закладів Вінниччини отримають гранти на понад 1,3 млн грн

35 навчальних закладів Вінниччини отримають гранти на понад 1,3 млн грн

11:12 11.09.2023

Відбулося підсумкове засідання Експертної ради з питань відбору на присудження грантів закладам вищої освіти, фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч. закладів міської та сільської місцевості).

Відкриваючи засідання, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк - голова Експертної ради, відзначив важливість та актуальність грантів для розвитку освітнього закладу, особливо в умовах війни. Він подякував усім присутнім за кропітку роботу.

Кількість цьогорічних поданих проєктів - 76. Ця цифра є рекордною за всі роки проєкту, починаючи з 2006 року, - зазначив Ігор Івасюк. - На жаль, наші фінансові можливості в сьогоднішніх умовах обмежені, і лише 35 проєктів здобули призові місця. Цьогоріч була велика кількість досить потужних кандидатів. 

Учасники засідання заслухали інформацію секретаря Експертної ради Людмилу Кисіль про проєкти кандидатів на нагородження та отримані ними бали. 

Експертна рада визначила переможців грантового конкурсу. За результатами обговорення - 35 проєктів із 76 поданих отримають гранти на загальну суму 1,3 млн грн.

Нагадаємо, у Вінниці відбувся масштабний захід для підприємців. Представники USAID презентували місцевому та релокованому бізнесу можливості Програми "Конкурентоспроможна економіка України" (КЕУ) та розповіли про фінансову підтримку малого та середнього бізнесу.

Читайте також

Померла талановита викладачка Вінницького медичного коледжу
Пішла з життя талановита педагогиня медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного
Детальніше
У вінницьких ліцеях після термомодернізації провели тепловізійне обстеження
У вінницьких ліцеях після термомодернізації провели тепловізійне обстеження
Детальніше
Вибори ректора у Вінницькому педуніверситеті тепер на особливому контролі у Міносвіти
Вибори ректора у Вінницькому педуніверситеті тепер на особливому контролі у Міносвіти
Детальніше
На Вінниччині відбувся захід «EGAP RoboFamily FLL без кордонів»
На Вінниччині відбувся захід «EGAP RoboFamily: FLL без кордонів»
Детальніше
Вибори ректора Вінницького педуніверситету кому вигідно
Вибори ректора Вінницького педуніверситету: кому вигідно?
Детальніше
Вороновицька селищна рада забезпечила ноутбуками заклади дошкільної освіти
Вороновицька селищна рада забезпечила ноутбуками заклади дошкільної освіти
Детальніше