223 дитини загинули в Україні через війну, яку розв'язала росія

223 дитини загинули в Україні через війну, яку розв'язала росія

14:06 06.05.2022

За офіційними в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації загинуло 223 дитини, поранено понад 408.

Найбільше постраждало дітей: у Донецькій області – 139, Київській – 116, Харківській – 95, Чернігівській – 68, Херсонській – 46, Миколаївській – 44, Луганській – 37, Запорізькій – 27, Сумській – 17, у м. Києві – 16, Житомирській – 15.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, - повідомляють в Офісі генерального прокурора України.

Нагадаємо, переселенці, які приїхали до Вінницької громади разом з підопічними, прийомними дітьми, дітьми-вихованцями дитячих будинків сімейного типу, мають обов’язково повідомити про це службу у справах дітей.

Читайте також

Військового з Вінниччини Івана Ковчука нагородили орденом «За мужність»
Військового з Вінниччини Івана Ковчука нагородили орденом «За мужність»
Детальніше
Електросамокати, водойми та соцмережі про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Електросамокати, водойми та соцмережі: про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Детальніше
Герої не вмирають на Вінниччині вшанували пам’ять гранатометника, що загинув під Вовчанськом
Герої не вмирають: на Вінниччині вшанували пам’ять гранатометника, що загинув під Вовчанськом
Детальніше
У Гнівані через необережне куріння загинув літній чоловік
У Гнівані через необережне куріння загинув літній чоловік
Детальніше
Європа вивчає досвід Вінниці як у місті переосмислили радянські меморіали та Меморіал Слави
Європа вивчає досвід Вінниці: як у місті переосмислили радянські меморіали та Меморіал Слави
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше