20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді
Деруни, вареники, лежні, канапки, вишукані десерти та домашні наливки - від такого розмаїття "розбігалися очі", хотілося усе спробувати. Саме на це й розраховували господарочки селищ Рожепи та Стодульці, коли старанно готувалися до благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України.
"Ласкаво просимо на ярмарок", - власноруч намальовані яскраві афіші закликали жителів Северинівської громади долучатися до гарної справи. І люди, залишивши домашні клопоти, йшли. Спілкувалися, частували апетитні смаколики й, звісно, донатили, хто скільки міг.
Спільними зусиллями цього дня вдалося зібрати 19 тис. 656 грн. Організатори ярмарку щиро радіють такому результату й безмежно дякують усім, хто долучився, - інформує видання Жмеринка.City.
![20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1247x609/inline-images/36b5eobfdxr8mlxnr2su.jpg?itok=4goVYmNh)
![20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1139x1518/inline-images/o_1hr1982uo1ai8g8u5psivcvgh43.jpg?itok=z-3KFk74)
Особливу подяку організатори висловлюють працівникам та вихованцям дитячого садочку "Сонечко", депутатам Северинівської селищної ради та колективу "Материнка".
Нагадаємо, енергетики Ладижинської ТЕС долучилися до благодійного кулінарного аукціону на підтримку ЗСУ. У Відкритому просторі громадського розвитку відбувся благодійний кулінарний аукціон на підтримку наших військових.