20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді

20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді

09:01 10.04.2024

Деруни, вареники, лежні, канапки, вишукані десерти та домашні наливки - від такого розмаїття "розбігалися очі", хотілося усе спробувати. Саме на це й розраховували господарочки селищ Рожепи та Стодульці, коли старанно готувалися до благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України.

"Ласкаво просимо на ярмарок", - власноруч намальовані яскраві афіші закликали жителів Северинівської громади долучатися до гарної справи. І люди, залишивши домашні клопоти, йшли. Спілкувалися, частували апетитні смаколики й, звісно, донатили, хто скільки міг.

Спільними зусиллями цього дня вдалося зібрати 19 тис. 656 грн. Організатори ярмарку щиро радіють такому результату й безмежно дякують усім, хто долучився, - інформує видання Жмеринка.City.

20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді20 тис. грн для ЗСУ зібрали під час ярмарку у Северинівській громаді

Особливу подяку організатори висловлюють працівникам та вихованцям дитячого садочку "Сонечко", депутатам Северинівської селищної ради та колективу "Материнка".

Нагадаємо, енергетики Ладижинської ТЕС долучилися до благодійного кулінарного аукціону на підтримку ЗСУ. У Відкритому просторі громадського розвитку відбувся благодійний кулінарний аукціон на підтримку наших військових. 

Читайте також

Калинівчани зібрали та відправили на фронт вісім дронів-камікадзе
Детальніше
Був прикладом справжнього чоловіка та патріота: на фронті загинув Олег Квіта зі Жмеринської громади
Детальніше
Малозабезпечені пенсіонери отримали продуктові набори від "Карітас-Спес-Вінниця"
Детальніше
У вінницькому ліцеї провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
Дві тисячі споживачів у Жмеринському районі залишились без газу
Детальніше