20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині

20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині

16:31 07.05.2024

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Гайсинської прокуратури та зобов'язав підприємця повернути гідроспоруду на території Ольгопільської громади.

Йдеться про комплекс гідротехнічних споруд загальною площею близько 10 тис. кв.м, що розташовані на водному об'єкті.

Підприємець з 2004 року використовував гідроспоруди для рибогосподарської діяльності без укладання договорів оренди державного майна та без сплати коштів до бюджету. Оскільки тривалий час було порушено інтереси держави - окружна прокуратура в судовому порядку ініціювала повернення майна, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Наразі на виконання цього судового рішення державне майно - комплекс гідротехнічних споруд згідно акту приймання-передачі повернуто Державному підприємству "Укрриба", яке отримало можливість розпоряджатись своїм майном.

Нагадаємо, рішенням Господарського суду Вінницької задовольнило позов Гайсинської окружної прокуратури до фізичної особи-підприємця про зобов’язання повернути майно на території Ольгопільської громади Гайсинського району.

Читайте також

Чорний ринок вейпінгу на Вінниччині фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі
Чорний ринок вейпінгу на Вінниччині: фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі
Детальніше
Роздавав державну землю підозру отримав екскерівник Держгеокадастру Вінниччини
Роздавав державну землю: підозру отримав екскерівник Держгеокадастру Вінниччини
Детальніше
Переконала зняти «порчу» і забрала 42 тис. грн шахрайку з Вінниці ув'язнили на три роки
Переконала зняти «порчу» і забрала 42 тис. грн: шахрайку з Вінниці ув'язнили на три роки
Детальніше
Суд на боці держави Томашпільська рада втратить право на землю з трипільським поселенням
Суд на боці держави: Томашпільська рада втратить право на землю з трипільським поселенням
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше