Знайшли мертвим підлітка

17-річного Сергія Довганя знайдено мертвим від переохолодження

23:22 25.12.2021

17-річного жителя Вінницького району без ознак насильницької смерті знайшли мертвим на території домогосподарства, де він мешкав з батьком. Попередня причина смерті - переохолодження. 

Повідомлення про зникнення хлопця надійшло до поліції близько 20.00 год. від односельчанки. Про те, що підлітка добу немає вдома, і його мобільний вимкнений, вона дізналась від батька зниклого. За наявною інформацією, хлопець збирався їхати до подруги в Вінницю.

знайдено мертвим

Під час розшуку зниклого з‘ясувалось, що хлопець межі свого населеного пункту не залишав. 25 грудня близько півдня, під час огляду території домогосподарства, де мешкав підліток, за городом, поліцейські виявили його мертвим.

Для встановлення причини смерті тіло підлітка  направлено на судово-медичну експертизу. Попередня причина смерті - переохолодження. Слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ. Матір хлопця померла, і він проживав разом з батьком. Їх родина перебувала на обліку, як така, що опинилась у складних життєвих обставинах, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області. 

Нагадаємо, напередодні поліція розшукувала неповнолітнього: У Вінницькому районі зник підліток: хлопець вийшов з дому і не повернувся

Embedded thumbnail for 17-річного Сергія Довганя знайдено мертвим від переохолодження

Читайте також

Тиврівська громада прощатиметься з померлим воїном
Тиврівська громада прощатиметься з померлим воїном
Детальніше
Браїлів зустрічатиме “на щиті” загиблого на фронті Героя-земляка
Браїлів зустрічатиме “на щиті” загиблого на фронті Героя-земляка
Детальніше
На війні загинув 55-річний воїн з Гайсинської громади
На війні загинув 55-річний воїн з Гайсинської громади
Детальніше
Вважали безвісти зниклим на війні загинув солдат з Хмільницького району
Вважали безвісти зниклим: на війні загинув солдат з Хмільницького району
Детальніше
Вінницька громада прощатиметься з 43-річним навідником-оператором бойової машини
Вінницька громада прощатиметься з 43-річним навідником-оператором бойової машини
Детальніше
Вінниця проводжає останньою земною дорогою 23-річного капітана десантника
Вінниця проводжає останньою земною дорогою 23-річного десантника
Детальніше