14 листопада на Вінниччині 83 людини захворіли на COVID-19, одна - померла

14 листопада на Вінниччині 83 людини захворіли на COVID-19, одна - померла

12:26 15.11.2022

Впродовж минулої доби, 14 листопада, у Вінницькій області зареєстрували 83 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Серед захворілих на коронавірус - 18 дітей.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужали 46 людей. Станом на 15 листопада хворіє 1 323 особи (в тому числі 220 дітей, медиків – 20).

За останню добу зареєстровано один летальний випадок в Могилів-Подільському районі, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Кількість смертей у світі впала

Від початку цього року кількість спричинених COVID-19 смертей у світі впала майже на 90%. Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреїсус.

За його словами, минулого тижня Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про трохи більше, ніж 9400 смертей, пов'язаних із COVID-19, а у лютому цього року щотижня від недуги у світі вмирало 75 тис. людей.

Ми пройшли довгий шлях, й це - привід для оптимізму. Утім ми продовжуємо закликати усі уряди, громади та осіб залишатися пильними, - зазначив Гебреїсус.

Він наголосив, що нові штами COVID-19 продовжують з'являтися та становлять небезпеку.

Майже 10 тис. смертей на тиждень, це на 10 тис. більше, ніж могло б бути для хвороби, яку можна упередити та лікувати, - зазначив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я.

За його словами, у світі проводиться недостатньо аналізів для виявлення COVID-19, а різниця у пропорції вакцинованого населення в багатих і бідних країнах залишається разючою.

Загалом у Всесвітній організації охорони здоров'я нарахували 629 млн випадків інфікування коронавірусом у світі та 6,5 млн смертей від цієї хвороби.

Нагадаємо, впродовж доби, 11 листопада, у Вінницькій області зареєстрували 29 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих на коронавірус - четверо дітей.

Читайте також

У Вінниці виявили скажену собаку куди звертатися по допомогу мешканцям Немирівського шосе
У Вінниці виявили скаженого собаку: куди звертатися по допомогу мешканцям Немирівського шосе
Детальніше
У Вінниці тепер працює одна з провідних лабораторій країни з діагностики вірусних гепатитів
У Вінниці тепер працює одна з провідних лабораторій країни з діагностики вірусних гепатитів
Детальніше
Вінниччина – м’ясна столиця України область очолила загальнонаціональний рейтинг
Вінниччина – м’ясна столиця України: область очолила загальнонаціональний рейтинг
Детальніше
Чотири смерті від ускладнень вірусів на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Чотири смерті від ускладнень вірусів: на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Детальніше
ГРВІ, кишкові інфекції та короста на що масово хворіли мешканці Вінниччини
ГРВІ, кишкові інфекції та короста: на що масово хворіли мешканці Вінниччини
Детальніше
«Цикада» вже на Вінниччині у регіоні зафіксували перший випадок нового субваріанту COVID-19
«Цикада» вже на Вінниччині: у регіоні зафіксували перший випадок нового субваріанту COVID-19
Детальніше