Ви виграли приз! — ЕВЕРЕСТ вітає переможців

Ви виграли приз! — ЕВЕРЕСТ вітає переможців

14:09 09.06.2021
228

«Це мій перший виграш у житті!» — так емоційно зазвичай реагують абоненти провайдера Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ на повідомлення про перемогу у щомісячному розіграші для учасників «Клубу «Еверест». Але серед переможців багато і постійних учасників мегарозіграшів, яким часто посміхається фортуна. З моменту старту бонусної програми «Клуб «Еверест» власниками побутової техніки, товарів для дому, мобільних телефонів та аксесуарів, дитячих іграшок та безлічі інших цінних подарунків стали тисячі вінничан.

3 і 4 червня в інфоцентрі «Вишенський», що знаходиться у ТРК «Магігранд», відбулося чергове вручення призів переможцям травневого мегарозіграшу. Щиро вітаємо та нехай щастить наступного разу — червневий мегарозіграш «Клубу «Еверест» триває. 

 

Як стати учасником розіграшу

Взяти участь у щомісячному розіграші 30 цінних призів* дуже просто. Потрібно користуватися послугами стабільно швидкого Інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення від ЕВЕРЕСТ™ та зареєструватися у програмі лояльності «Клуб «Еверест». 20% з кожної списаної абонплати за послуги — це гарантовані бонуси на рахунку, які можна обміняти на:

  • понад 130 видів сертифікатів, що надають можливість отримати безкоштовно або зі значною знижкою товари та послуги від партнерів бонусної програми, квитки на концерти, вистави та шоу тощо,
  • участь у щомісячних розіграшах 30 корисних цінних подарунків,
  • збільшення трафіку у своєму пакеті Інтернету від ЕВЕРЕСТ™,
  • знижки на послуги Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці.

А з універсальною карткою знижок EVERCARD постійні абоненти ЕВЕРЕСТ™ заощаджують на покупках і послугах у понад 80 закладах. Зі знижкою від 3% до 32% можна купувати побутову техніку, продукти, ліки, медичні й ветеринарні товари, одяг і взуття, дитячі товари, замовляти їжу, користуватися послугами медцентрів, салонів краси, спортивних центрів.

Детальніше про можливості й переваги Програми лояльності від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці, про умови, вартість та спосіб отримання виграних подарунків читайте на сайті: everest24.com.ua

Про компанію

Надання якісних послуг, технічної підтримки й сервісу 24/7, чесні та прозорі відносини з клієнтами — головні принципи діяльності провайдера ЕВЕРЕСТ™. 12 років компанія забезпечує можливість підключення сучасних телекомунікаційних послуг у Вінниці, щоб якомога більше містян користувалися стабільно швидким Інтернетом до 100 Мбіт/с і могли дивитися до 120 рейтингових телеканалів кабельного телебачення. Провайдер використовує передове обладнання відомих світових виробників, щоб оптоволоконна мережа відповідала високим вимогам сучасності, була стійка до відмов і максимально задовольняла потреби користувачів.

*Під призом розуміється його придбання за 1 грн.