Укрпошта випустила нову марку до турніру Євро-2024. Що на ній зображено

Укрпошта випустила нову марку до турніру Євро-2024. Що на ній зображено?

19:59 13.06.2024

Нова поштова марка "Україно, вперед!" присвячена підтримці національній збірній з футболу, яка вже через кілька днів має зіграти перший матч у турнірі Євро-2024 у Німеччині. Вчора, 13 червня, на стадіоні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва відбулось її спецпогашення. Участь у церемонії взяли заступник міського голови Андрій Очеретний, регіональна директорка з розвитку мережі Укрпошти Оксана Шабанова та юні футболісти з команди «Темп» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва - Олександр Войтенко та Єгор Загорій.

Андрій Очеретний зауважив, що Україна переживає важкий період, і поки військові боронять незалежність та кордони на полі бою, українські спортсмени також показують всьому світу, на що здатні.

Наші спортсмени теж вміють змагатися за першість і збірна з футболу показує високі результати. Створивши таку тематичну марку, колеги з "Укрпошти" роблять внесок в популяризацію спорту. Ми не дарма обрали саме цей стадіон для проведення церемонії - це місце, де щоденно тренуються та змагаються наші вінницькі спортсмени, наша талановита молодь, за якою стоїть майбутнє нашої держави, - сказав Андрій Очеретний.

На думку футболістів, які взяли участь у церемонії спецпогашення, такі тематичні марки дуже мотивують спортсменів до перемог та привертають увагу до занять спорту та важливості ведення здорового способу життя.

Автором-художником марки "Україно, вперед!" став Антон Хрупін, автор відомого воєнного випуску "Вільні. Незламні. Непереможні". На ній зображений футбольний мʼяч із логотипом української асоціації футболу.

Починаючи з 2001 року Укрпошта випустила 31 марку на футбольну тематику. Марка під назвою "Україно, вперед!" символізує нашу віру в перемогу України на футбольному полі, а також перемогу на полі бою у війні, - сказала регіональна директорка з розвитку мережі Укрпошти Оксана Шабанова.

Нагадаємо, попри повномасштабну війну, Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19 – на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Укрпошта випустить благодійні марки до Дня медика
Детальніше
Вінничанин здобув “золото” на Кубку України з греко-римської боротьби
Детальніше
"Укрпошта" випустила нову марку присвячену Олімпійським іграм
Детальніше
Вінницька шахова школа запрошує на командний чемпіонат України з шахів
Детальніше
22 медалі привезли вінницькі спортсмени з чемпіонату Європи з веслування
Детальніше