У Вінницько-Хутірському окрузі відкриється нова аптека

У Вінницько-Хутірському окрузі відкриється нова аптека

11:08 04.06.2024

У Вінницько-Хутірському окрузі відкриє двері нова аптека — такий потрібний жителям об'єкт облаштували на місці зруйнованої часом попередниці.

Про це 4 червня інформує спільнота Вінницько-Хутірського старостинського округу в Телеграм.

Нам надзвичайно приємно нарешті оголосити, про ще +1 субʼєкт господарювання, котрий зовсім скоро відчинить свої двері для жителів округу, - читаємо у повідомленні.

Бізнес, котрий реагує на сприятливі умови створені для нього, відчуваючи тотальну та постійну підтримку — створює цілі екосистеми навколо себе, які безпосередньо впливають на нашу велику громаду. Дієвий приклад таким екосистемам — нова торгова площа, побудована на місці зруйнованої часом колишньої аптеки поблизу Центру обслуговування громадян.

Донедавна аптека поблизу дому була мрією та серйозною необхідністю для багатьох жителів Вінницьких Хуторів, сьогодні — це комфортна реальність, четверта аптека на теренах населеного пункту, котрі зручно розташовані у різних його частинах, - додають у спільноті.

Нагадаємо, понад 200 тисяч рецептів Національна служба здоров'я України компенсувала аптекам Вінниччини за програмою реімбурсації з початку 2024 року. Це повне або часткове відшкодування вартості лікарських засобів за різними напрямами.

Читайте також

Як рятуватись від спеки? Топ порад від лікарів
Детальніше
Сокоморсовий завод у Браїлові продали на аукціоні за 166 тисяч гривень
Детальніше
Якість медичних послуг на Вінниччині перевірили фахівці НСЗУ
Детальніше
Підтримка молодих підприємців: центр креативної економіки у Бару навчає та допомагає отримати грант
Детальніше
Три підприємства громади у галузі овочівництва отримають відшкодування 
Детальніше
Перша допомога: як врятувати людину у життєво небезпечних ситуаціях
Детальніше