У Вінниці на розширеній Раді підприємців обговорили, як працюватиме бізнес восени
Завершилась зустріч із Радою підприємців, яка сьогодні, 25 серпня, збиралась в розширеному складі за участю також керівників найбільших ринків Вінниці. Обговорювали питання, як працюватимуть промислові підприємства, сфера торгівлі та послуг восени.
Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Очільник Вінниці підкреслив, що при тому, що поки епідситуація в нашій країні стабільна – в інших державах уже почався новий сплеск захворюваності на COVID.
Тому для того, щоб запобігти негативним наслідкам через можливу зупинку економіки, нам усім потрібно захистити себе від коронавірусу. І єдиний шлях – це вакцинація. Приємно було бачити в ході сьогоднішнього діалогу, що вінницький бізнес це розуміє та підтримує. Ніхто не хоче потрапляння міста до "червоної" зони карантину з усіма її жорсткими обмеженнями, - повідомив міський голова Вінниці.
![У Вінниці на розширеній Раді підприємців обговорили, як працюватиме бізнес восени](/sites/default/files/styles/compressor/1094x820/inline-images/240498594_2023344024483350_3106551944219099845_n.jpg?itok=X1mZrV6o)
До речі, частина представників Ради підприємців уже не тільки самі пройшли імунізацію, але й організували проведення щеплень у своїх колективах. І на сьогодні їх працівники у своїй більшості завершили імунізацію двома дозами вакцини.
![У Вінниці на розширеній Раді підприємців обговорили, як працюватиме бізнес восени](/sites/default/files/styles/compressor/1185x889/inline-images/240483714_2023344004483352_8649160118127951343_n.jpg?itok=i3hxNp-u)
Нагадаємо, Сергій Моргунов закликав вінничан вакцинуватись: "Захистіть себе, рідних та Вінницю!"