ПриватБанк запускає SWIFT-перекази в злотих та євро

ПриватБанк запускає SWIFT-перекази в злотих та євро

12:59 19.03.2024

Клієнти фінансової установи "ПриватБанк" тепер можуть скористатися новою послугою: отримувати SWIFT-перекази в злотих та євро без додаткової комісії через PKO Bank Polski SA, згідно з заявою, опублікованою ПриватБанком.

За словами Дмитра Мусієнка, члена правління фінансової установи "ПриватБанк", банк активно розвиває співпрацю з європейськими, зокрема з польськими, фінансовими інститутами з метою полегшення та спрощення для українців міжнародних переказів.

У цьому контексті, у березні поточного 2024 року, ПриватБанк відкрив нові кореспондентські рахунки в PKO Bank Polski SA.

Повідомляється, що тепер клієнти ПриватБанку можуть скористатися новими кореспондентськими рахунками для надсилання SWIFT-переказів фізичних осіб до польських злотих (PLN) та євро (EUR) без додаткової комісії до ПриватБанку. Для отримання реквізитів для зарахування SWIFT-переказу через PKO Bank Polski слід звернутись на сайт ПриватБанку. Необхідно вибрати розділ «Перекази SWIFT – Як отримати переказ SWIFT – Форми надання реквізитів для отримання переказів в іноземній валюті».

Переваги SWIFT-переказів включають:

  • Можливість отримання грошових переказів без обмежень у сумі.
  • Онлайн відстеження статусу переказів.
  • Спеціалізована підтримка для одержувачів SWIFT-переказів.

Згідно з даними ПриватБанку зазвичай гроші зараховуються на рахунок протягом 24 годин, а 40% платежів досягають одержувача протягом 5 хвилин.

Нагадаємо, ПриватБанк запустив механізм для збору донатів, накопичення грошей і керування власними витратами під назвою “Конверт”. Про це інформують на сайті банку.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
Ще понад 1,5 млрд грн акумулювали до бюджету Вінницької громади на допомогу ЗСУ, безпеку й стійкість громади
Детальніше
Шість вінницьких підприємств зможуть компенсувати відсотки за кредитами
Детальніше
У Вінниці відбудуться аукціони з продажу п’яти об’єктів комунальної власності
Детальніше
Розрахуватися за електроенергію кешбеком: компанія «Енера» ввела нову послугу для споживачів
Детальніше