Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Вінниця приймає 14-те підприємство з Херсона"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Вінниця приймає 14-те підприємство з Херсона"

18:17 16.04.2022

Підприємство з Херсона розпочало процес релокації до Вінниці. Це вже 14-та компанія з гарячих точок, яка планує переїхати і працювати у Вінницькій громаді.

Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Підприємство спеціалізується на оптовій торгівлі. Займається реалізацією зерна, насіння, кормів для тварин, овочів і фруктів, машин і устаткування тощо. Загалом на сьогодні ми опрацювали майже сотню запитів. Продовжуємо комунікувати з тими, хто має намір "оселитися" у Вінниці, - говорить Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що потенційним підприємствам-переселенцям місто пропонує майданчики для розміщення. В реєстрі - кількадесят приміщень загальною площею понад 65 тис. кв. м. А також чотири га землі. Також підприємствам пропонують і можливості індустріального парку.

Росія веде з нами війну не тільки танками й артилерією, а й на економічному фронті. Зберегти підприємства і колективи фахівців важливо, щоб перезапустити економіку. Приймаючи бізнес у нашому місті, ми надаємо супроводження впродовж всього процесу релокації, - зазначає міський голова.

Крім того, очільник міста повідомив, що чим більше підприємств - вінницьких і переміщених - працюватиме, тим більшим буде внесок у перемогу. І тим краще наше місто зможе вирішувати усі виклики, які постали перед нами через війну.

Наразі розробляємо додаткові механізми підтримки для бізнесу. Працюємо для стабільності у місті. Разом - до перемоги!, - наголошує Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше