Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Десятки підприємств вже відновили роботу"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Десятки підприємств вже відновили роботу"

10:17 08.03.2022

Сьогодні 8 березня, 13-й день війни путінської армії проти народу України. Міський голова Сергій Моргунов написав на своїй сторінці у фейсбук, що ніч у Вінниці пройшла спокійно. Місто функціонує. Відпрацьовують всі позаштатні ситуації.

Зранку оперативно відновили енергопостачання в районі вулиць Стрілецька, Академіка Янгеля, Замостянська, Винниченка. Бригада також усунула пошкодження електромереж на Тяжилові.

Усю ніч займалися розселенням біженців. Вже розповідав, що ми розгорнули додаткові місця. Люди ж переважно лишаються на ночівлю і рушають далі на захід. Аптеки, магазини - навіть квіткові - працюють. На заправках пальне є. Але враховуючи потік людей з постраждалих регіонів, створюються черги. Дуже важливі тенденції в економіці. Десятки підприємств вже відновили роботу. В тому числі, великий виробник солодких вод – через два тижні вимушеного простою, а також підприємство, яке знову налагодило випуск маргарину, який потрібен для випікання хлібу. Це вдалося завдяки нашим спільним зусиллям щодо поставок необхідної сировини, - каже Сергій Моргунов.

Також міський голова розповів про гуманітарну допомогу.

Продовжуємо приймати гуманітарну допомогу. 9 фур. Частина з них вирушила на Київ, Васильків, Харків, Миколаїв, Маріуполь. Тримаймося і гуртуймося! Ми сильні. І ще раз, у Міжнародний жіночий день, хочу подякувати усім вінничанкам, які роблять усе задля захисту і оборони нашої країни. Слава Україні!, - зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Кабінет міністрів спростив укладення шлюбів із військовослужбовцями за їхньої відсутності під час реєстрації шляхом подання заяви, засвідченої керівником.

Читайте також

Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
У Вінниці сім'ям поліцейських, які загинули на фронті, вручили державні нагороди
Детальніше
Повідомили про підозру жмеринчанину, який зняв і виклав у соцмережі переміщення гелікоптера ЗСУ
Детальніше
Українські захисники мають техніку для відбиття ворога: Вінницька громада підсилила армію
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті
Детальніше
Уламки "шахеда" пошкодили об'єкт інфраструктури на Вінниччині
Детальніше