Держава виділила вінницькому індустріальному парку 33,9 млн грн на що підуть кошти

Держава виділила вінницькому індустріальному парку 33,9 млн грн: на що підуть кошти

08:30 02.12.2025

Мінекономіки ухвалило рішення про надання державного стимулювання ще п'яти ініціаторам створення та керуючим компаніям індустріальних парків на загальну суму близько 259,3 млн гривень.

Про це йдеться на сайті відомства.

Зазначається, що фінансування отримають:

  • індустріальний парк "Вінницький індустріальний парк" (Вінницька область) — 33,9 млн грн для будівництва дорожньої інфраструктури та мереж водопостачання, а також трансформаторної підстанції на території індустріального парку;
  • індустріальний парк "Сигнівка" (Львівська область) — 35 млн грн для будівництва електричних мереж, а також мереж протипожежного водопостачання, теплопостачання та системи дощового водовідведення на території індустріального парку;
  • індустріальний парк "Долина Стрий" (Львівська область) — 63,9 млн грн для будівництва зовнішніх мереж електропостачання, водопостачання та водовідведення індустріального парку, а також реконструкції ділянки вулиці до індустріального парку;
  • індустріальний парк "Кривбас" (Дніпропетровська область) — 21,8 млн грн для будівництва 1-ї черги зовнішніх інженерних мереж індустріального парку ;
  • індустріальний парк "ФРУКТОВА ІНДУСТРІЯ" (Чернівецька область) — 104,7 млн грн для будівництва локальних очисних споруд стічних вод.

У відомстві підкреслили, що Індустріальні парки "Сигнівка" та "Вінницький індустріальний парк" минулого року вже отримували кошти для співфінансування будівництва необхідної інфраструктури, проте ще мали готову проєкту документацію, тож цьогоріч звернулись до Мінекономіки, щоб повністю використати ліміт у 150 млн грн на один індустріальний парк.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення двох індустріальних парків до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Йдеться про "Екологічні ініціативи" (Вінниця) та "Діоніс Енерго Еко Парк" (Житомирщина). Про реєстрацію нових учасників йдеться у повідомленні Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства.

Читайте також

Викрили серійного злодія, який обікрав пенсіонерку у Вінниці
Викрили серійного злодія, який обікрав пенсіонерку у Вінниці
Детальніше
17-річного вінничанина ледь не вбили за 400 тис. російських рублів
17-річного вінничанина ледь не вбили за 400 тис. російських рублів
Детальніше
Хмільничанин вкрав у батька смартфон і гроші
Хмільничанин вкрав у батька смартфон і гроші
Детальніше
Гасло СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! відтепер і на банкнотах номіналом 200 грн
Гасло "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!" відтепер і на банкнотах номіналом 200 грн
Детальніше
П'ять вінницьких студенток отримають стипендію Президента України
П'ять вінницьких студенток отримають стипендію Президента України
Детальніше
На Вінниччині затримали дівчину, яка вкрала 24 тис. грн з чужого рахунку
На Вінниччині затримали дівчину, яка вкрала 24 тис. грн з чужого рахунку
Детальніше