Аграрний профіль: обираємо кращий навчальний заклад по завершенні шкільного навчання

Аграрний профіль: обираємо кращий навчальний заклад по завершенні шкільного навчання

10:23 29.03.2021
362

Зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, форм навчання й пропонованих програм важко нині не лише вінницьким старшокласникам та їх батькам, але навіть самим педагогам. 

Проблема такого вибору актуальна для багатьох, а з посиленям карантинних вимог і з наближенням іспитів тільки посилюється. 

Не розгубитися в ситуації допоможе добірка, яку уклала ВІТА ТБ. Запевняємо, кожен із представлених тут навчальних закладів гідний уваги майбутніх абітурієнтів. 

Фахівці аграрної сфери завжди будуть затребувані на ринку праці. Особливо в Україні – аграрній державі, серед природних багатств якої найродючіші землі й сприятливий клімат для сільського господарства. Попри нестабільну економічну ситуацію, сільське господарство продовжує залишатись локомотивом економіки та нарощувати свій потенціал на світовому аграрному ринку. Тому з впевненістю можна сказати, що всі хто обере аграрний фах, ніколи не залишить у програші.

Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету

В системі реформування загальної середньої освіти постає питання про перехід "старшої школи" до профільного навчання і кожен учень 9 класу має обирати за яким профілем буде продовжувати навчання. Саме коледж дає можливість поруч із повною загальною середньою освітою отримати фахову освіту, робітничу спеціальність, подальше працевлаштування та продовжити навчання в системі ступеневої освіти.

Педагогічний потенціал навчального закладу, потужна матеріально-технічна база, яка щороку вдосконалюється за підтримки керівництва ВНАУ на чолі з ректором університету Григорієм Миколайовичем Калетніком, має можливість повноцінно з застосуванням сучасних технологій працювати за усіма формами навчання.

Готуємо  за спеціальностями:

 • 181 Харчові технології

спеціалізація:
"Зберігання, консервування та переробка молока" (за державним замовленням та на платній основі)
"Зберігання, консервування та переробка м'яса"  (за державним замовленням та на платній основі)
"Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчо концентратів" (за державним замовленням та на платній основі)

 • 071 Облік і оподаткування

спеціалізація: "Облік і оподаткування" (за державним замовленням та на платній основі)

 • 133 Галузеве машинобудування

спеціалізація: "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв" (за державним замовленням та на платній основі)

 • 081 Право

спеціалізація: "Право" (на платній основі)

Увага, випускникам та ПТНЗ – вступ без ЗНО!

Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету

Адреса: 21021, Вінниця, проспект Юності, 8
Тел.: 43-88-23 – приймальня директора, 43-84-93 - зав. відділення
приймальна комісія 096-898-27-96 
Сайт: www.tpk-vnau.org

Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету

Відокремлений структурний підрозділ "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" – сучасний навчальний заклад, який має потужну матеріально-технічну базу та тісні партнерські стосунки з роботодавцями.

ВСП "Ладижинський фаховий коледж ВНАУ" пишається своїм досвідченим науково-педагогічним колективом, який постійно удосконалює власні теоретичні та практичні знання й уміння з метою якісної підготовки висококваліфікованих спеціалістів аграрної галузі економіки України за спеціальностями: 

 • Агрономія;
 • Агроінженерія;
 • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
 • Облік і оподаткування;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Усі спеціальності, як денної, так і заочної форм навчання, забезпечені державними місцями. 

Також у студентів є можливість дуального навчання, яке дозволяє поєднати отримані теоретичні знання з практичним їх закріпленням на виробничих потужностях агрохолдингу МХП.

Крім основної кваліфікації студенти додатково одержують робітничі спеціальності, є можливість проходити стажування за кордоном.

Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету

Адреса: 24321, Вінницька область, Ладижин, вул.Кравчика Петра, 5
Тел.: (04343) 6-16-01, 097-668-3-668
Сайт: www.lad.vnau.com.ua

Подільський державний університет

Подільський державний університет – багатогалузевий аграрний заклад вищої освіти, що провадить інноваційну освітню діяльність за рівнями вищої освіти, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

Сьогодні в структурі університету функціонують: 

 • 4 факультети (інженерно-технічний; агротехнологій і природокористування; економічний; ветеринарної медицини і технологій у тваринництві); 
 • 2 навчально-наукові інститути (навчально-науковий інститут дистанційної освіти; навчально-науковий інститут енергетики); 
 • Науково-дослідний інститут круп’яних культур ім.О.Алексеєвої; 
 • Навчально-науковий центр перепідготовки і підвищення кваліфікації; Науково-дослідний центр "Поділля"; 
 • ботанічний сад; 
 • 27 кафедр; 
 • 19 навчально-наукових лабораторій. 

До складу університету входять 7 фахових коледжів: Кам’янець-Подільський, Шепетівський, Новоушицький, Бучацький, Кіцманський, Хотинський, Снятинський. 

Подільський державний університет готує фахівців за 19 спеціальностями ОС "Бакалавр" і "Магістр", а також науково-педагогічні кадри через аспірантуру – 6 спеціальностей і докторантуру – 3 спеціальності. Функціонують 2 спеціалізовані докторські вчені ради.

В число закордонних партнерів університету входить понад 50 міжнародних установ та  організацій.

Обирай Подільський державний університет, адже саме аграрна сфера, енергетика, інженерія та ІТ – це флагмани української економіки сьогодні й перспективи завтра!

Подільський державний університет

Адреса: 32300, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул.Шевченка, 13
Тел.:  (03849) 7-48-65, +38 (067) 140 05 78, +38 (097) 726 44 67 - приймальна комісія
E-mail: vstup@pdatu.edu.ua
Сайт: www.pdatu.edu.ua 

Вінницький національний аграрний університет

Вінницький національний аграрний університет – найзатребуваніший і найперспективніший навчальний заклад Подільського регіону сьогодні є частиною європейського простору. Поєднання освіти, науки та інновацій втілюється у єдину мету всього колективу – підготовка конкурентоспроможних фахівців для найпотужнішої галузі країни – аграрного виробництва. 

Наш професорсько-викладацький колектив постійно крокує в ногу з часом, впроваджуючи найсучасніші та найефективніші технології у навчанні молодої аграрної еліти та використовуючи досвід провідних університетів США та Європи. А можливість стажування за кордоном відкриє перед вами нові горизонти, сприятиме появі нових грандіозних можливостей, допоможе глибше опанувати власну професію.

ВНАУ постійно розвивається, реагуючи на вимоги сучасного ринку праці: відкриваються нові затребувані спеціальності, будуються та оснащуються новітнім обладнанням лабораторії, з’являються нові  сучасні бази практики, розширюється діапазон співпраці із закордонними партнерами. 

Сучасні аудиторії, комп’ютерні й спеціалізовані класи, бібліотека та читальні зали побудовані за європейськими стандартами. Представники нашого науково-педагогічного складу – відомі у своїх галузях вчені й фахівці-практики – академіки Національної академії аграрних наук України, професори, кандидати наук, доценти.

Переконані, що після закінчення навчання у ВНАУ, Ви поповните когорту найкращих, талановитих, творчих, цілеспрямованих випускників, які займають провідні позиції у розвитку аграрної галузі України та є нашою найбільшою гордістю.

Вінницький національний аграрний університет

Адреса: 21008, Вінниця, вул.Сонячна, 3
Тел.: (0432) 46-74-37, (0432) 57-44-42 - приймальна комісія
Сайт: www.vsau.org

Сумський національний аграрний університет

Сумський національний аграрний університет - це сучасний освітній центр із безліччю комфортних навчальних аудиторій, обладнаних сучасною технікою, яка робить освітній процес інтерактивним та захопливим. Це понад 20 лабораторій світового рівня, сучасна техніка та дослідні поля. Це унікальний smart-полігон, де можна випробовувати техніку впродовж усього року.

В університеті доступні 8 факультетів та 28 спеціальностей, які охоплюють практично всі знання про навколишній світ і дозволяють отримати професії, які будуть актуальними у майбутньому. Для посилення теоретичних знань та практичних навичок студенти можуть обрати для себе одну з багатьох програм практики, міжнародних стажувань та академічної мобільності. Завдяки партнерству з понад 30 країнами світу студенти мають змогу проходити закордонну практику вже з першого курсу. У СНАУ можна навчатися дистанційно, за індивідуальним графіком чи обрати дуальну форму навчання. 
60% студентів Сумського НАУ працевлаштовані вже під час навчання.

Для всебічного розвитку студентів у СНАУ діє 3 танцювальних колективи, хор, студія КВК, студія звукозапису, волонтерська служба, Ресурсний центр сталого розвитку; постійно реалізовуються різноманітні проєкти.

Університет має мальовничу територію та зручну інфраструктуру, де все необхідне поруч. Студенти з інших регіонів можуть жити у комфортних гуртожитках, де тепло, затишно, є все для зручності та забезпечено стабільний доступ до інтернету. 

Запрошуємо на навчання до Сумського національного аграрного університету – університету, що вивчає життя!

Сумський національний аграрний університет

Адреса: 40021, Суми, вул.Герасима Кондратьєва, 160, корпус факультету Економіки та менеджменту, каб.132
Тел.: (0542) 70-11-58, +38 (050) 16-39-055 - приймальна комісія
E-mail: pk_snau@ukr.net
Сайт: www.snau.edu.ua

Білоцерківський національний аграрний університет

Сучасне освітнє середовище дозволяє абітурієнту не обмежувати себе у виборі майбутньої професії, а виважено обирати спеціальність та заклад вищої освіти.

Білоцерківський національний агарний університет – виш із віковими традиціями, де готують висококваліфікованих фахівців шляхом надання освітніх послуг відмінної якості, дотримання високих стандартів у викладанні, науковій і професійній діяльності з залученням інноваційних інструментів.
Підготовка майбутніх фахівців здійснюється на шести факультетах: агробіотехнологічному, біолого-технологічному,  ветеринарної медицини, екологічному, економічному, права та лінгвістики.

В університеті навчається 5900 студентів та налічується 19 спеціальностей підготовки.  

Освітні ступені бакалавра або магістра можливо отримати за спеціальностями:

 • агрономія; 
 • водні біоресурси та аквакультура; 
 • лісове господарство; 
 • садово-паркове господарство; 
 • технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; 
 • геодезія та землеустрій; 
 • ветеринарна медицина; 
 • філологія; 
 • право; 
 • екологія; 
 • харчові технології;  
 • публічне управління та адміністрування; 
 • економіка; 
 • менеджмент; 
 • облік і оподаткування; 
 • підприємництво, торгівля та біржова діяльність; 
 • фінанси, банківська справа та страхування; 
 • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. 

Університет підтримує партнерські зв'язки з закордонними ЗВО і надає своїм студентам можливість навчання та стажування у 20 країнах.

В університеті діє військова кафедра, випускники якої отримують звання – молодший лейтенант. 

Систематично проходить набір на підготовчі курси до ЗНО.

Білоцерківський національний аграрний університет

Адреса: Київська область, Біла Церква, площа Соборна, 8/1
Тел.: (04563) 9-18-36, 097-376-06-93 - приймальна комісія
E-mail: pk_bnau@btsau.edu.ua, pk_bnau@ukr.net 
Сайт: www.btsau.edu.ua

Читайте також

За п'ять років кількість дітей в інклюзивних класах у Вінниці зросла більш ніж у десять разів
За п'ять років кількість дітей в інклюзивних класах у Вінниці зросла більш ніж у десять разів
Детальніше
Державна служба якості освіти моніторить школи на Вінниччині
Державна служба якості освіти моніторить школи на Вінниччині
Детальніше
У Вінниці керівників шкіл навчали ефективного управління закладом
У Вінниці керівників шкіл навчали ефективного управління закладом
Детальніше
Вінницьких школярок навчали виділяти ДНК з овочів та фруктів
Вінницьких школярок навчали виділяти ДНК з овочів та фруктів
Детальніше
У Вінниці померла досвідчений педагог, колишня вчителька школи №33
У Вінниці померла досвідчений педагог, колишня вчителька школи №33
Детальніше
У Хмільнику в чотирьох школах та садочках діти п’ють очищену воду
У Хмільнику в чотирьох школах та садочках діти п’ють очищену воду
Детальніше