7 порад молодятам з вибору обручок

7 порад молодятам з вибору обручок

14:37 13.12.2022

7 порад молодятам з вибору обручок

Найбільш пам’ятна і важлива подія для молодят — це, звісно, весілля. Церемонія може бути багата та розкішна або скромна й виключно для людей з сімейного кола. В кожному разі не обходиться без особливого символу шлюбної церемонії — обручок, якими молодята підкріплюють свої обітниці. 

pysFeZ5XkQHnudsgXVnNusshLtNBeAPksu3D9QnpMWuDOVjL32VDkWG_Q5O4ob_nXETDgBzM8zEC0CS1cTWpU2HHRECQSse9RYHpCxAiznDObfxGbpjiXtCRcNQ0NVlVnrD76liewYeDQ0--3dNSHpl-fp9LFS-dgr_TrmPjH0yx82eOOf4-uFmDecH_hA

Вибирають обручки з діамантами чи звичайні класичні завчасно, це може бути сюрприз від нареченого або спільне рішення закоханих. Це доволі непросте завдання, оскільки весільні колечка призначені для кожноденного використання, тож вони мають бути максимально зручними та любими очам. Критерії, на які потрібно в першу чергу звернути увагу, наводимо нижче.

1: Проба золота

Найчастіше подружні пари обирають обручки саме з цього металу, 585 чи 750 проби. Прикраси достатньо міцні та мають високий процент вмісту золота — 58,5 % та 75 % відповідно. Саме з такого матеріалу роблять обручки з діамантами, які мають найкращі естетичні характеристики. Якщо брати прикраси з меншим відсотком золота, 500 чи 375 проби, тоді може спостерігатись швидше потемніння виробу, особливо при неправильному догляді.

2: Окрас металу

Колір золота має важливе значення при виборі обручок. Короткий опис найбільш поширених окрасів наступний:

  • Червоний — має яскравий вигляд, практичний в догляді, підходить для темної чи засмаглої шкіри.
  • Жовтий — часто обручка з діамантом пропонується з золота саме цього кольору, який вважається найбільш поширеним та зручним у використанні.
  • Білий — золото такого кольору часто покривається родієм, що збільшує термін служби обручки з білого золота з діамантами чи іншими каменями.
  • Комбінований — використовується для креативних неповторних дизайнів, коли поєднуються різні метали чи кольори золота.

sb73ebxpGi4aKhigWXzI2VE7Z4bbVhg0i31xmasGDNr4jlm6OIbHS2MaZFCYvxONj1uF-sCcsPqGdRzOWN0bA1oiQPqs0ptXlXlUzKiELO7GIAMLWaUFGA3hLypbHFt_5EiJEzFQF4Ucq67fJhC2T4lSmBR5gZoIg_fvGNAMFdCCJyBZ-uFV8tG3T9v8iQ

Примітка: на сайті ювелірного магазину Gold.ua наразі діє акція на обручки з червоного, жовтого й білого золота з діамантами. Ознайомитися з цінами та обрати найкращий варіант для своєї коханої можливо за посиланням: https://gold.ua/ua/.

3: Ширина обручок

Асортимент символів подружньої обітниці по ширині досить великий. Частіше всього вибирають від 4 до 6 мм, які вважаються достатньо зручними у кожноденному використанні. Якщо золота обручка з діамантом буде використовуватись разом із каблучкою для заручин, тоді найкраще підійдуть тоненькі колечка шириною 1,5-3 мм. Більш широкі, 7 мм і вище, виглядають на пальці масивною прикрасою, тому краще підходять для великих рук.

4: Профіль колечок

Моделі обручок відрізняються між собою формою в поперечному розрізі. Існує близько семи відповідних різновидів, серед яких найбільш поширені «Comfort Fit Classic» та «Light Weight Comfort Fit Classic». Обидва профілі випуклі з обох сторін, але «Comfort Fit Classic» має більшу товщину. Внутрішня округлість дозволяє комфортно носити колечко, а зовнішня робить його приємним на дотик.

5: Текстура

Може бути гладенька чи матова, що найкраще підходить для обручки з діамантами. Деякі класичні моделі виготовляють з нарізками та ажурними гравіювання, що дозволяє прикрасити колечко та зробити його унікальним.

6: Стиль виробів

На вибір пропонується більше десятка, серед яких найбільш поширеними являються з неповною доріжкою та з камінням. Наприклад, може бути обручка з білого золота з діамантом-солітером або вкрапленням багатьох невеликих діамантів. В останньому випадку найкраще виглядають колечка з повною доріжкою. 

7: Індивідуальні чи парні

Зазвичай віддають перевагу обручкам в одному стилі, тобто однаковим за дизайном та стилем виконання. Такі колечка називають парними.

У випадку індивідуального виконання в чоловіка може бути гладенька класична обручка або з іменним гравіюванням, а у жінки — прикрашена вставками або каменями. Згідно з сучасною модою це цілком нормально, головне щоб символи кохання були зручні у використанні та позитивно впливали на розвиток стосунків.

 

Читайте також

Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше
Діти вінницьких нацгвардійців напередодні Дня батька виготовили подарунки для своїх татусів
Детальніше
Родинам військовослужбовців спростили процес оформлення субсидій
Детальніше
Новий тариф на електроенергію не вирок! Як можна зекономити кошти за допомогою лічильника?
Детальніше
Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку
Детальніше
Вінничанки вкрали чужі банківські картки й скупились у магазинах на 21 тис. грн
Детальніше