5 ідей для подарунка 3-річній дитині

5 ідей для подарунка 3-річній дитині

08:39 09.09.2023

Коли малюкам виповняється 3 рочки, ставлення до речей дещо змінюється. Якщо меншим дітям може бути цікавим майже все (за невеликим виключенням), то в цьому віці малюки вже точно знають, чого хочуть. Трирічки вже можуть висловлювати свої думки, а отже, дізнатися про їхні бажання тобі буде набагато простіше. Проте ідею сюрпризу також не варто відхиляти. Несподіванка часто викликає хвилю позитивних емоцій, адже малюк просто не може знати про існування всіх видів іграшок у світі. 

Звісно ж, найкращий подарунок на 3 роки – це те, що може розважити. У такому віці гра є основним способом отримання нових знань та розвитку. Саме тому короткий огляд недорогих та цікавих подарунків для малюків допоможе тобі зробити правильний вибір.

Конструктори та пазли

Тобі може здаватися, що трирічки ще недостатньо добре володіють моторикою для того, щоб самостійно складати фігури. Проте насправді варто лише дати малечі такий шанс. Вибирай безпечні, якісні конструктори та пазли, що складаються з великих частин. По-перше, у такому разі правильне поєднання деталей простіше уявити. По-друге, дитині не доведеться вибирати серед незліченної кількості варіантів з’єднань. По-третє, малюк, який зацікавиться «смаком» подарунка, не зашкодить собі, адже проковтнути велику фігурку неможливо.

Розмальовки та канцтовари для юних художників

Хоча точно визначити, чи є у малюка хист до малювання в трирічному віці неможливо, трохи попрактикуватися нікому не завадить. Особливо якщо дитині подобається таке заняття. Його користь полягає в тренуванні дрібної моторики та уяви. Адже дітлахи можуть по-своєму зображувати навколишній світ. Проте, купуючи подарунок для такої творчої особистості, варто вибирати безпечні предмети. Водорозчинна фарба та олівці, що легко стираються, порадують не лише дитину, але й батьків, якщо юний художник замість полотна надасть перевагу шпалерам.

Іграшкові набори 

У 3 роки дитина починає ототожнювати себе з дорослими. Маленькі дівчатка хочуть бути красивими та гарними господинями, як мама. Хлопчики – вправними водіями, відважними рятівниками або будівельниками, як тато. Приміряти на себе певну роль допомагають набори. Використовуючи іграшкові фрукти та овочі, можна подумки приготувати смачнющу страву та запросити ляльок або навіть друзів до власного ресторану. А хлопчики можуть розгорнути справжній будівельний майданчик чи організувати перегони, використовуючи іграшки з набору. Такі розваги сприяють соціалізації малечі.

Різноколірні книжки для розвитку фантазії та вивчення нових слів

Пізнавати світ через цікаві історії дуже корисно для малюків, адже в цьому віці вони, немов губка, здатні поглинати буквально все, що чують та бачать. Книжки дають багато знань про навколишній світ та розширюють кругозір маленької дитини. Тематика при цьому може бути абсолютно різною: дітлахам цікаво послухати як повчальну казочку, так і розповідь про мешканців моря.

Книжки розвивають уяву, вчать розрізняти добро та зло. А цікаві історії можна ще тривалий час обговорювати з батьками, тренуючи логічне мислення та допитливість. Проте важливо вибирати саме такі книжки, які відповідають віку малюка. Вивчення математики або письма в цьому віці може бути виключно ненав’язливим. 

Ляльки та м’які іграшки

Навіть якщо подібні подарунки не є інтерактивними, вони стають такими в уяві дитини. Малюки можуть розігрувати різні історії, формулювати діалоги, робити персонажів добрими чи поганими. Часто дітлахам подобається піклуватися про свої іграшки: розчісувати ляльок та робити зачіски, вибирати для них одяг, вкладати спати, годувати тощо. А зі своїми улюбленцями навіть не хочеться розлучатися, як зі справжніми друзями. 

Здається, який би предмет не потрапив до рук 3-річної дитини, вона знайде спосіб погратися з ним. Здебільшого це правда, проте варто пам’ятати про безпеку малюків та вибирати іграшки, які  більшою мірою сприяють розвитку потенціалу дитини. Багато різних цікавих варіантів ти знайдеш в асортименті інтернет-магазину Аврора. Вибирай кращий варіант відповідно до інтересів малюка та замовляй якісні товари від виробників із доставкою по Україні. 

 

Читайте також

Вінницька поліція розшукує зниклу 14-річну дівчинку
Детальніше
У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»
Детальніше
У вінницькому оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон
Детальніше
Юні вінничани вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату України з флаг-футболу
Детальніше
Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше