Нова інфекційна лікарня Вінниці почала приймати перших “ковідних” пацієнтів

Нова інфекційна лікарня Вінниці почала приймати перших “ковідних” пацієнтів

14:20 23.12.2020

На базі Вінницького обласного клінічного Центру СНІДу Вінницької облради відкрили першу чергу інфекційного відділення № 2. Тут приймають хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

У відділенні розгорнули 90 “ковідних” ліжок, до кожного з яких вивели кисневі точки та біля кожного ліжка розмістили кисневий концентратор. Реанімаційний блок оснастили сучасними апаратами ШВЛ та СІПАПами, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

Для повноцінної роботи у відділенні є медикаменти, обладнання та високопрофесійний медичний персонал. Сформували шість медичних бригад, де кожний медик - застрахований.

Роботи у лікарні не зупинятимуться. На черзі – продовження ремонту 2-го поверху корпусу “В”, закупівля обладнання, діагностики ПЛР, інвентарю.

Найближчим часом господарські споруди, приміщення та земельна ділянка Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 будуть передані на баланс КНП Вінницького обласного клінічного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. У планах також ремонт дорожнього покриття з можливістю розширення, освітлення території та дороги до Барського шосе.

Нагадаємо, вінницькі школи отримали інформаційні набори про COVID-19 від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Читайте також

У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше