Зігрітися в польових умовах: 10 тисяч хімічних грілок відправили бійцям 59 окремої бригади
Маленька, але тепла. Бійцям 59-ї окремої бригади передали партію термогрілок. Їх використовують провідні армії світу.
Теплі саше виручають в окопах, зігрівають операторів дронів чи розвідників. Це лише перша поставка хімічних грілок, яку передав Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб для різних підрозділів. Загалом закупили 30 тисяч міні-обігрівачів.
Коли серцем ти з рідними, а сам сидиш в морозному окопі – потрібно ще й тепло для рук і ніг. Саме із цим допомагають термогенеруючі пакети. Для Дениса та його побратимів, які зараз «на нулі» - хімічна грілка - це єдина можливість зігрітися в умовах, коли не можна запалити навіть окопну свічку.
Це допоможе хлопцям трохи відпочити, - каже військовий.
Саме по таких "гарячих запитах" і працює Міжрегіональний координаційний Гумштаб та продовжує відправляти "теплу допомогу" на передову.
Допомога завжди актуальна, а у зимовий період це один із пріоритетів, - каже голова вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
Ці хімічні грілки виготовлені за технологією однієї з провідних армій світу. Аби «ввімкнути» її, потрібно відкрити пакет і струсити саше. Гель всередині нагрівається до 60 градусів. Перша партія - 10 000 штук – вже їдуть на фронт.
Йдеться про колективну працю всієї команди міжрегіонального гумштабу. Це ініціатива Володимира Гройсмана, він сам знайшов контакти, організував проплату, доставку, а штаб разом скомпонував і грілки, і пічки, і продукти харчування, - говорить вінницький міський голова Сергій Моргунов. - Крім цієї бригади ми ще отримаємо 20 000 грілок і теж відправимо у відповідні підрозділи.
Військові кажуть, найбільш ефективні грілки у спальному мішку: адже тримають тепло впродовж 20 годин. Тож вже незабаром тепло «від дому до окопу» приїде до наших захисників.
Нагадаємо, те, що найкраще зігріває в окопі, коли немає можливості розтопити пічку-буржуйку. Силами Міжрегіонального координаційного штабу вдалося закупити 30 тисяч хімічних грілок.