«Згуртованість залишається основною умовою виживання української нації та держави», – звернення депутатського корпусу Вінницької міськради

«Згуртованість залишається основною умовою виживання української нації та держави», – звернення депутатського корпусу Вінницької міськради

11:11 21.02.2025

Вибори в Україні не можуть відбуватися під обстрілами агресора. Така позиція депутатського корпусу Вінницької міськради, який виступив із підтримкою Президента Зеленського.

На черговому засіданні сесії Вінницької міської ради 21 лютого розглянули та ухвалили відповідне звернення. 

Згуртованість залишається основною умовою виживання української нації та держави, - йдеться в зверненні.

Вінницька міська рада висловила вдячність Сполученим Штатам Америки за незмінну підтримку України та висловила сподівання, що Президент Дональд Трамп захищатиме фундаментальні цінності демократії та свободи і не піде на поступки агресору.

Ми підтримуємо демократично обраного Президента України як лідера держави у часи вирішальних випробувань. Україна — вільна і демократична держава, і ми поділяємо переконання, що вибори є важливим механізмом демократії. Однак вони мають відбуватися тоді, коли держава зможе забезпечити чесний і безпечний виборчий процес як суверенна країна, а не під обстрілами агресора, - йдеться в ухваленому Вінницькою міськрадою зверненні.

Заяву про необхідність згуртованості планує ухвалити й Вінницька обласна рада. Відповідний допис зʼявився на сторінці голови облради Вячеслава Соколового. 

Впевнений, буде ухвалено нашу заяву щодо згуртованості як передумови справедливого сталого миру. Закликаю долучитися всі громади Вінниччини, - написав Вячеслав Соколовий.

Нагадаємо, минулого року вінницькі депутати підтримали звернення Вінницької міської ради від імені нашої громади до муніципалітетів міст-побратимів та партнерів Вінниці з проханням щодо підтримки перед національними Урядами цих країн про підтримку ним Плану Перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським

Embedded thumbnail for «Згуртованість залишається основною умовою виживання української нації та держави», – звернення депутатського корпусу Вінницької міськради

Читайте також

ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
Детальніше
Півтори доби безперервного терору масована атака як інструмент великої геополітики
Півтори доби безперервного терору: масована атака як інструмент великої геополітики
Детальніше
Захищав країну до останнього подиху під Покровськом загинув воїн «Азову» з Вінниччини
Захищав країну до останнього подиху: під Покровськом загинув воїн «Азову» з Вінниччини
Детальніше
Мінус одне фото на «Алеї Надії» як на Вінниччині зустрічали воїна, що вижив у полоні
Мінус одне фото на «Алеї Надії»: як на Вінниччині зустрічали воїна, що вижив у полоні
Детальніше
Навіки 36 на Вінниччині готуються уклінно зустрічати полеглого прикордонника
Навіки 36: на Вінниччині готуються уклінно зустрічати полеглого прикордонника
Детальніше
Пішов на фронт у перший день війни Вінниця у скорботі за старшим сержантом Ігорем Гучком
Пішов на фронт у перший день війни: Вінниця у скорботі за старшим сержантом Ігорем Гучком
Детальніше