Журналістка телеканалу «ВІТА»  розповіла, як перехворіла на коронавірус

Журналістка телеканалу «ВІТА»  розповіла, як перехворіла на коронавірус

12:37 07.10.2020

«Коронавірус не вигадка – він існує!!!». Такими словами розпочала свою розповідь колега нашого телеканалу Марина Микитенко, яка перехворіла на коронавірус. Днями  вона детально розповіла, як подолала COVID-19.

Марина розповіла, що спершу в неї пропав нюх, піднялась температура, з’явилась слабкість у тілі та боліла голова.

«ПЛР-тест показав, що корона вірусу в мене немає, а от на КТ – двобічна коронавірусна пневмонія. Медики призначили лікування, мій стан був середньої важкості. Їсти не хотілось, говорити – теж», - розповідає Марина Микитенко.

Журналістка розповідає, що налаштовувалась на позитив, але дуже хвилювалась за рідних, тому усі пішли на самоізоляцію, а до своєї кімнати жінка категорично заборонила заходити своїм рідним. Каже, рятувала переписка із «коронованими» подругами та слова підтримки рідних з-за дверей.

«На 6-7 день я відчула полегшення, з’явився апетит, але «корона» не відпускає так просто і легко своїх полонених, мене «загребло», перекрило дихання і підскочив тиск. Та Бог мене милував і я потрапила до першої міської клінічної лікарні. Тут мене взялись ремонтувати, мудрі лікарі та добрі медсестри і санітарки. Вразило не тільки те, що медперсонал був добрим і привітним, а і те що всі ліки давали безкоштовно», - продовжує Марина.

Журналістка телеканалу «ВІТА»  розповіла, як перехворіла на коронавірус

Раніше бачила, як колеги першими у Вінниці готували репортажі з інфекційних відділень, в яких лікують хворих на COVID-19. Саме наші журналісти та оператори готували ексклюзивні репортажі з реанімації, спілкувались із тими, за чиї життя борються лікарі.

Однак чути розповіді та бачити з екрану телевізора – це одне, а побачити «вживу» - зовсім інше. Зізнається, що коли бачила медперсонал в захисних костюмах, відчула страх, однак зрозуміла, що безпека перш за все. 

Журналістка телеканалу «ВІТА»  розповіла, як перехворіла на коронавірус

«Я дякую своїм Ангелам–рятівникам Костянтину Ліваковському директору першої міської лікарні, який для багатьох людей став не тільки другом, а і хрещеним татом, інфекціоністу Наталі Банах та усім медсестричкам, які розповідали веселі вигадки і байки, аби відволікти хворих від дурних думок і вправно робили уколи та ставили крапельниці», - розповідає Марина Микитенко.

Також розповідає, що жінки, які лежали з нею в палаті, спершу не вірили в існування COVID-19, однак у більшості з них в результаті був важкий перебіг хвороби.

«Я подолала Коронавірус!!! Місяць лікування. Жменями пігулки, крапельниці. Крім звичного місця для уколів вперше в житті отримувала їх в живіт, але головне я Жива!!! Дорогі мої друзі, бережіть себе, своїх рідних, носіть маски. Мийте руки. Як тільки почуваєтесь зле, йдіть у лікарню, Вам допоможуть!!! І запам’ятайте, коронавірус через слухавку телефону не передається, підтримуйте близьких гарними словами, для Вас можливо це просто  кілька втрачених кілька хвилин, а для хворих це надія на життя», - розповідає колега.

Нагадаємо, журналісти нашого телеканалу завжди «на передовій». Саме наші колеги першими у Вінниці готують матеріали безпосередньо з інфекційних відділень міських лікарень, де лікують хворих на коронавірус.  Знімальні групи телеканалу «ВІТА» були у лікарнях навіть у ті періоди, коли інфекція поширювалась містом із неймовірною швидкістю:  готували спецрепортажі з інфекційних відділень, спілкувались в реанімації із хворими. А також із перших вуст - від лікарів та медсестер, - доносили вінничанам реальні історії із місць, де рятують життя коронавірусним хворим.

Читайте також: Для хворих з COVID-19 у Вінниці розгортають нові ліжка

Читайте також

Епідемічна ситуація на території Вінницької області
Детальніше
У Вінниці новий штам коронавірусу - “Дженні” - ще не циркулює
Детальніше
Лікарі рекомендують вакцинуватися проти коронавірусу
Детальніше
На Вінниччині не виявили жодного нового випадку захворювання COVID-19
Детальніше
Коронавірус за добу вбив двох мешканців Вінницької області
Детальніше
На коронавірус у Вінницькій області хворіє 263 людини
Детальніше