Завдяки “USAID Проєкт енергетичної безпеки” Вінниця отримала модульну котельню

Завдяки “USAID Проєкт енергетичної безпеки” Вінниця отримала модульну котельню

11:12 30.11.2023

«Вінницяміськтеплоенерго» продовжує співпрацювати з USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) в межах Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю. 

Завдяки цій співпраці теплопостачальне підприємство отримує безповоротну технічну допомогу. Так, нещодавно, підприємство через USAID Проєкт енергетичної безпеки отримало модульну твердопаливну котельню. Фахівці підприємства зазначають, що вона, у випадку надзвичайних ситуацій та блекауту, забезпечуватиме теплом заклади соціальної сфери. 

Завдяки “USAID Проєкт енергетичної безпеки” Вінниця отримала модульну котельню

Це повною мірою відповідає пріоритетам та принципам Вінницької міської ради, а саме стійкості. Адже вкрай важливо зробити все можливе для того, аби підготувати громаду до можливих блекаутів.

Чергова допомога від закордонних партнерів. У разі надзвичайної ситуації котельня стане альтернативним джерелом тепла і гарячого водопостачання до об'єктів соціального призначення. Дякую партнерам USAID за підтримку нашої громади, – зазначив Сергій Моргунов.

Фахівці «Вінницяміськтеплоенерго» розповідають, що ця котельня обладнана повною мірою:

  • котлом, 
  • насосами, 
  • системою очищення води, 
  • системою електропостачання, 
  • трубопроводами, 
  • фітингами та дренажем, 
  • генератором.

Також там додають, що впродовж 2022-2023 років, підприємство отримало від американських донорів 41 генератор різної потужності, 1 екскаватор для виконання аварійно-ремонтних робіт, 2,8 км труб різних діаметрів, 38 засувок різних діаметрів, 200 тонн технічної солі.

Завдяки “USAID Проєкт енергетичної безпеки” Вінниця отримала модульну котельню

Генеральний директор «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик подякував Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) за надану допомогу та зазначив, що мобільна котельня, у випадку надзвичайних ситуацій, дозволить забезпечити теплом заклади соціальної сфери.

Мобільна котельна – вагомий внесок для сталої роботи підприємства в опалювальний період 2023-2024 рр. Вже другий рік поспіль проживаємо у постійній загрозі ракетних атак, через це намагаємось зробити все, щоб бути готовими, у випадку виникнення надзвичайної ситуації, забезпечити теплом тих, хто найбільше цього потребує – заклади соціальної сфери, – зазначає Максим Білик.

У департаменті міського господарства Вінницької міськради додають, що всі відповідні служби та комунальні підприємства роблять все можливе для того, аби підготувати Вінницю до можливих блекаутів.

Вінницька громада проходить уже другий опалювальний період в умовах війни. Розуміємо, що в будь-який момент ворог може відновити терористичні обстріли критичної інфраструктури України. Саме тому ми намагаємось зробити все, щоб бути готовими до можливих блекаутів та надзвичайних ситуацій, – зазначає директор департаменту міського господарства Вінницької міськради Роман Фурман.

Нагадаємо, США передали для Вінниці та громад у ще чотирьох областях України мобільні котельні. Про це повідомила у Твіттер посол США в Україні Бріджит Брінк.

Читайте також

Де відключатимуть воду та світло - перелік планових ремонтних робіт у Вінниці 27 травня
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Де у Вінниці 23 травня лагодять водогони та електромережі — повний перелік
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше