Затвердили Паспорт бюджетної програми об'єкту реконструкції вінницького летовища

Затвердили Паспорт бюджетної програми об'єкту реконструкції вінницького летовища

09:16 27.07.2021
63

У міській раді відбулось чергове засідання координаційного комітету з реалізації проектів реконструкції аеродрому та аеровокзалу в КП "Аеропорт Вінниця". Під час наради повідомили, що затвердили ще один важливий документ, який необхідний для проведення подальших робіт, - Паспорт бюджетної програми реконструкції аеродрому. 

Фінансування проекту реконструкції злітно-посадкової смуги у Вінниці буде здійснюватися із залученням коштів державного бюджету. Одним з обов'язкових документів, який необхідно було розробити та затвердити, – "Титул об'єкта будівництва у 2017-2023 роках". Наступним кроком стало ухвалення Паспорту бюджетної програми на 2021 рік. У цьому документі затверджені усі результативні показники бюджетної програми державного бюджету України.

Це ще один крок в напрямку реконструкції "Аеропорту Вінниця". Мінінфраструктури з Мінфіном затвердили нам Паспорт бюджетної програми. Тепер ми очікуємо, що найближчим часом нас включать в мережу бюджетного фінансування, - розповів директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Михайло Варламов.

Заступник міського голови Микола Форманюк зазначив, що єдине питання наразі – це затримка фінансування, відповідні документи були підготовлені. 

З нашої сторони всі документи готові - ми їх подали. Чекаємо. Як тільки підприємство включать в мережу бюджетного фінансування, нас побачить казначейство в мережі, тоді ми зможемо реєструвати договори і подавати документи на отримання авансу. Тож, можемо розпочати роботи на об’єкті, - пояснив Микола Форманюк.  

Нагадаємо, Реконструкцію вінницького аеровокзалу запроектували за сучасними технологіями, - авіаексперт

Читайте також
Вінниця отримала перший транш на реконструкцію аеропорту
Детальніше
“Аква-Він” у Вінниці реконструювали на понад 90%, роботи тривають
Детальніше
Покази техніки, кулінарний фест та бізнес-зустрічі: вінничан запрошують на виставку "АГРО-Вінниця"
Детальніше
До кінця року в Вінниці зведуть каркас інноваційного технопарку
Детальніше
У мережі показали, яким може стати Аеропорт "Вінниця" після реконструкції
Детальніше
Вінниця залучить кошти на модернізацію аеровокзалу: Сергій Моргунов повідомив про перспективи проєкту
Детальніше