Замість ремонту будинків вінничани передали 100 тис. грн на допомогу ЗСУ

Замість ремонту будинків вінничани передали 100 тис. грн на допомогу ЗСУ

14:04 06.04.2022

У Вінниці вже не вперше жителі багатоповерхівок перераховують на потреби українських воїнів кошти, які збирали на ремонт свого будинку. Днями співвласники трьох багатоповерхівок, які входять до Асоціації "Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків "Європейська", перерахували на підтримку армії 100 тисяч гривень. Ці гроші люди збирали впродовж кількох років на великі ремонти у своїх висотках.

Своєрідний флешмоб на підтримку Збройних Сил України активно шириться серед жителів багатоповерхівок. Лише впродовж березня мешканці п’яти багатоповерхівок замість того, аби проводити у будинках ремонтні роботи, переводили кошти на потреби армії. Загалом перерахували вже 200 тис. грн.

Днями два ОСББ Вінниці, які входять до Асоціації "Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків "Європейська", що на Старому місті, теж зробили свій внесок: перерахували 100 тисяч гривень, щоб підтримати ЗСУ.

До нашої Асоціації "Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків "Європейська" входить два ОСББ - три будинки. Ми маємо свій накопичувальний фонд, який створили для наших потреб. За шість років співвласники зібрали певну суму грошей, яку планували витратити на ремонти у наших ОСББ. Але нині проведення ремонтів – не на часі. Тому вирішили долучитися до підтримки наших Збройних Сил та перерахувати 100 тисяч гривень нашому війську. Усі співвласники таку ідею підтримали. Ми розуміємо, що така сума – це крапля в морі. Однак якщо кожен українець перерахує на підтримку ЗСУ хоч одну гривню, це буде велика сума та значна підтримка. Нам усім потрібно рятувати нашу Україну від клятого ворога. А після перемоги ми зберемо гроші і повернемо їх до свого накопичувального фонду, - говорить голова Асоціації ОСББ "Європейська" Сергій.

Нагадаємо, що у березні по 50 тис. грн на підтримку української армії перерахували також мешканці ще двох багатоповерхівок Вінниці.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше