Залишитись у Вінниці бажають все більше переселенців

Залишитись у Вінниці бажають все більше переселенців

17:12 11.03.2022

Вінниця продовжує приймати біженців. Людей розміщують в облаштовані приміщення, в тому числі в освітніх закладах, гуртожитках. Тут намагаються створити якомога кращі умови для всіх, хто був змушений покинути свої оселі через російських окупантів. Біженців приймають цілодобово.

У школах та гуртожитках людей забезпечують місцями для ночівлі, годують, можуть надати їм теплий одяг, медикаменти. Переважно до нашої громади приїздять жінки і діти. Деякі люди зупиняються лише переночувати і їхати далі, інші залишаються надовше.

З’явилася тенденція, що все більше переселенців вирішують залишатися у Вінниці. Станом на вечір 10 березня у школах та гуртожитках ПТНЗ перебувало 1520 біженців, з них – 336 дітей. На ранок 11 березня - 918 біженців, з них - 254 дитини, - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

З питаннями щодо розміщення переселенців слід звертатись за номерами телефонів "Цілодобової варти": 15-60, 0-800-60-15-60, (0432) 65-15-60, (0432) 59-50-39, (0432) 60-15-60. Також актуальну інформацію щодо місць для поселення можна дізнатись за посиланням.

Нагадаємо, психологи Вінницького міського центру соціальних служб, психологи-волонтери та фахівці із соціальної роботи продовжують надавати психологічну та соціальну допомогу вінничанам та біженцям.

Читайте також

Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Маленькі маріупольці відвідали Подільський зоопарк у Вінниці
Детальніше
У Вінниці сім'ям поліцейських, які загинули на фронті, вручили державні нагороди
Детальніше
Повідомили про підозру жмеринчанину, який зняв і виклав у соцмережі переміщення гелікоптера ЗСУ
Детальніше
Українські захисники мають техніку для відбиття ворога: Вінницька громада підсилила армію
Детальніше
Уламки "шахеда" пошкодили об'єкт інфраструктури на Вінниччині
Детальніше