За пів року служба супроводу людей з порушенням зору надала вінничанам понад дві тисячі послуг

За пів року служба супроводу людей з порушенням зору надала вінничанам понад дві тисячі послуг

15:25 12.06.2024

На базі Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування продовжує функціонувати служба супроводу людей з порушенням зору. З початку року вони допомогли 80 незрячим, надавши їм 2 287 послуг. 

Соцробітники служби супроводжують людей з I групою інвалідності по зору до магазинів, аптек, лікарень, банківських установ, ЦНАПів тощо.

Послуга безкоштовна для жителів Вінницької громади, а також внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на території ВМТГ. Щоб скористатися допомогою соцробітника, потрібно зателефонувати за одним із номерів: (0432) 67-07-44, 097-966-00-12, 073-213-65-05.

Звертатися варто за добу до надання послуги. Якщо вона необхідно терміново, за наявності вільного соцробітника супровід можуть надати в день звернення.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю, з 8:30 до 17:00. Обідня перерва: з 13:00 до 13:30.

Також у Вінницькому терцентрі надають послугу перекладу жестовою мовою. Замовити її можна за номерами телефонів, вказаними вище.

Загалом у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування працює 118 соціальних робітників. Вони не тільки супроводжують осіб з порушенням зору, але й надають послугу «Догляд вдома» для людей похилого віку. 

Нагадаємо, у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування організовують супровід людей з порушенням зору та слуху. Зокрема, можна скористатися послугою перекладу жестовою мовою.

Читайте також

Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Якість медичних послуг на Вінниччині перевірили фахівці НСЗУ
Детальніше
Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше