За підтримки міської влади будинок, поруч із Ювілейним, відбудували

За підтримки міської влади будинок, поруч із Ювілейним, відбудували

14:24 10.10.2022

У Вінниці поруч із місцем куди 14 липня влучили рашистські калібри відбудували зруйнований будинок. Кошти на реконструкцію виділила міська влада та меценати.

Спочатку знесли аварійну конструкцію, на її місці звели нову коробку. В середині вже провели мережі водопостачання, зробили розведення електрики, чорнову та чистову штукатурку. Тепер будівля з новим дахом, вікнами, дверима та навіть утеплена.

До настання холодів, встановлять котел та радіатори і будинок можна буде обживати.

Нагадаємо, родини цивільних мешканців міста, які є членами Вінницької міської територіальної громади та загинули чи отримали поранення внаслідок ракетних ударів по інфраструктурі та житлових об’єктах територіальної громади під час військової агресії росії проти України продовжують отримувати матеріальну допомогу. 

Embedded thumbnail for За підтримки міської влади будинок, поруч із Ювілейним, відбудували

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
Не лякайтеся вибухів на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Не лякайтеся вибухів: на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Вінниця готується до опалювального сезону відремонтовано половину котелень і майже 640 теплових камер
Вінниця готується до опалювального сезону: відремонтовано половину котелень і майже 640 теплових камер
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше