З ворожого полону звільнили чотирьох захисників України з Вінниці

З ворожого полону звільнили чотирьох захисників України з Вінниці

14:13 26.05.2023

Серед звільнених 26 травня оборонців - четверо вінничан: Денис, Олексій, Олександр та Павло. Дехто з хлопців вважався зниклим безвісти.

Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

Звільнені захисники отримують всю необхідну допомогу. Рідні вже повідомлені, - зазначив міський голова.

Загалом, учора з полону своїх рідних дочекалися 16 сімей, які були на супроводі в Координаційному штабі Центрального регіону.

І тут хочу подякувати його керівниці, депутатці міської ради Юлії Приймак та усім, хто докладає зусиль до звільнення наших хлопців та дівчат, - зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов. - Ще у грудні минулого року ми прийняли рішення виділити з бюджету громади кошти на підтримку діяльності Координаційного штабу у Вінниці. Продовжимо це робити, допоки кожен український військовий не повернеться на свою землю, до своїх рідних.

Нагадаємо, Україна повернула з полону понад 100 оборонців. Серед звільнених - військовослужбовці ЗСУ, зокрема, представники тероборони, прикордонники та військовослужбовці державної спеціальної служби транспорту. Більшість з низ вважалися безвісти зниклими.

Читайте також

Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Сільськогосподарський ярмарок у Вінниці 100 виробників, сири з Карпат і місцева картопля
Сільськогосподарський ярмарок у Вінниці: 100 виробників, сири з Карпат і місцева картопля
Детальніше
60 млн грн і необмежена кількість проєктів як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
60 млн грн і необмежена кількість проєктів: як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
Детальніше
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини деталі проєкту на 2 млн грн
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини: деталі проєкту на 2 млн грн
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Для фортифікацій і окопів Калинівська громада відновила спецтехніку для військових
Для фортифікацій і окопів: Калинівська громада відновила спецтехніку для військових
Детальніше