З турботою про довкілля: понад дві тисячі вінничан долучитись до весняних толок

З турботою про довкілля: понад дві тисячі вінничан долучитись до весняних толок

13:32 07.05.2024

З року в рік у Вінницькій громаді активні та небайдужі вінничани збираються на прибирання рідного міста. Цьогоріч з настанням першого тепла у межах акцій "Студентська молодь Вінниці - за чисте довкілля" та "Чисте довкілля" відбулися десятки толок, організованих працівниками комунального підприємства "Муніципальна варта". Понад дві тисячі людей злагоджено прибирали різні локації після зими - майданчики для відпочинку, зелені зони та прибережні смуги.

Начальник "Муніципальної варти" Віталій Чигур розповідає: традиційне прибирання на території Вінницької громади дозволяє не лише утримувати в належному стані благоустрій та поліпшувати санітарний стан територій громадського користування. Залучення до цього процесу вінничан - це ще й чудова нагода для виховання дбайливого ставлення до природи та загальної дружньої екологічної культури.

Обидві акції цьогоріч ми реалізували разом з невтомними представниками релігійних та громадських організацій, Асоціації органів самоорганізації населення, а також зі студентською молоддю. Загалом до толок долучилися понад 2 300 людей. Протягом квітня відбулося 37 тематичних заходів - прибрали 107 різних локацій та зібрали майже 3 тисячі мішків зі сміттям, - зауважує Віталій Чигур. - Завдяки кожному учаснику цієї акції ми зберігаємо в місті чистоту та порядок. Дякуємо всім за підтримку та активну участь. Також свій внесок у цей процес зробило підприємство "Полімер", нам надали допомогу у вигляді пакетів для збору сміття. Це доказ того, що спільні зусилля суспільства та бізнесу можуть справді змінити світ навколо нас. Разом ми сила!

З турботою про довкілля: понад дві тисячі вінничан долучитись до весняних толок

До весняних прибирань нашого міста долучалися і депутати Вінницької міської ради. Разом зі студентами "Вінницького центру професійно-технічної освіти переробної промисловості" у толоці в районі Тяжилова взяла участь депутатка ВМР Лілія Дишкант. Попри негоду, вони зібрали 18 мішків сміття та чимало будівельних відходів з лісосмуги на вул. Л. Лук'яненка. Депутат ВМР Володимир Онофрійчук разом з молодими вірянами "Української Церкви Християн Віри Євангельської" теж долучився до прибирання річки Тяжилівки - з водойми та прибережної зони учасники толоки діставали пляшки, автомобільні шини та інше випадкове сміття.

З турботою про довкілля: понад дві тисячі вінничан долучитись до весняних толок

Нагадаємо, належний стан благоустрою громади - прямий обов’язок працівників Вінницької муніципальної варти. З першим потеплінням розпочалося традиційне прибирання відпочинкових майданчиків, зелених та прибережних смуг після зими.

Читайте також

У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
Реагування на звернення вінничан – пріоритет роботи Асоціації органів самоорганізації населення
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
У Вінниці триває розробка Плану управління відходами у громаді
Детальніше
У Вінниці покарали порушника, який зливав рідкі відходи на дорогу
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше