З п’ятого травня вінницькі діти повертаються за шкільні парти

З п’ятого травня вінницькі діти повертаються за шкільні парти

10:07 30.04.2021
2026

З п’ятого травня учні 1-4 класів ходитимуть до школи у звичайному режимі, а 5-11 класів – у змішаному. Відновляються заняття у звичному режимі і в закладах позашкільної освіти. З 1 травня дозволено  приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, музеях тощо. Робота всіх закладів повинна проводитись з суворим дотриманням протиепідемічних заходів. відповідне рішення сьогодні схвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла ряд рішень.

На цьому тижні показники рівня поширення епідемії Вінниці продовжують знижуватись, і Вінниця перейшла з "помаранчевої" в "жовту" зону епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим 29 квітня під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення послабити карантинні обмеження.

З  п’ятого  травня у школах міста усіх форм та типів власності буде здійснюватися освітній процес для учнів 1-4 класів у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять.

Учні 5-11 класів будуть навчатись у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять: якщо у класі більше 20 учнів, їх буде поділено на підгрупи, кожна з яких відвідуватиме заняття у школі по черзі через тиждень.

У закладах позашкільної освіти всіх форм власності з 5 травня буде здійснюватися освітній процес у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом занять.

Також з 1 травня дозволено приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, музеях, інших закладах культури та в інших закладах сфери культури.

У роботі всіх закладів потрібно суворо дотримуватись вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. №50 "Про затвердження протиепідемічних  заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)".

З п’ятого травня вінницькі діти повертаються за шкільні партиЗ п’ятого травня вінницькі діти повертаються за шкільні парти

Нагадаємо, Вінницька область перейшла до "жовтої" зони карантину

Читайте також
На Вінниччині стартував обласний етап військово-патріотичної гри “Сокіл”
Детальніше
У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту
Детальніше
Перший в Україні: на базі вінницької школи відкриють "Офіс поліцейського"
Детальніше
Ситуація із Сутисківською школою-інтернатом - на контролі депутатів
Детальніше
У Калинівській громаді на зарплату вчителям не вистачає 14 млн грн
Детальніше
Учні шкіл повертаються за парти
Детальніше