З понеділка учні 1-4 класів вчитимуться у звичайному режимі, а 5-11 класів - дистанційно

З понеділка учні 1-4 класів вчитимуться у звичайному режимі, а 5-11 класів - дистанційно

16:55 06.11.2020

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС на наступному тижні для Вінниці встановлено знову «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

З 9 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської ОТГ для учнів 1-4 класів буде здійснюватися у звичайному режимі.

А учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно, згідно з затвердженим розкладом навчальних занять

Дотримання усіх протиепідемічних вимог є обов'язковим.

Нагадаємо, Козятин та Тиврівський район з понеділка у «червоній» зоні

Читайте також

У Вінниці відкривається безкоштовна «Літня екологічна школа» для дітей 8–11 років
У Вінниці відкривається безкоштовна «Літня екологічна школа» для дітей 8–11 років
Детальніше
Шість університетів Вінниці — у національному рейтингу акредитацій «Євроосвіти» за 2019–2025 роки
Шість університетів Вінниці — у національному рейтингу акредитацій «Євроосвіти» за 2019–2025 роки
Детальніше
Харчоблок ліцею №18 у Вінниці капітально оновили за кошти ЄС та міського бюджету. Пароконвектомат, НАССР, місця для 150 дітей одночасно
У вінницькому ліцеї №18 відкрили нову їдальню на 150 місць — учні вже хочуть дати їй власну назву
Детальніше
Єва Бронюк отримала свідоцтво з відзнакою соліст вінницького гурту «ТІК» святкує успіх доньки
Єва Бронюк отримала свідоцтво з відзнакою: соліст вінницького гурту «ТІК» святкує успіх доньки
Детальніше
TalentsForUkraine назвав переможців серед них — вінницький педагог Владислав Качур
TalentsForUkraine назвав переможців: серед них — вінницький педагог Владислав Качур
Детальніше
У Барському коледжі відкрили мурал на честь Героя-випускника
У Барському коледжі відкрили мурал на честь Героя-випускника
Детальніше