З майстеркласами та цікавим дозвіллям: у Вінниці провели благодійний ярмарок

З майстеркласами та цікавим дозвіллям: у Вінниці провели благодійний ярмарок

18:02 21.06.2024

21 червня у Центральному парку ім. М. Леонтовича відбувся захід, під час якого тривали безкоштовні майстеркласи для молоді. Там учасники змогли спробувати свої сили у різних творчих та практичних заняттях.

Крім того, на локаціях громадських організацій та підрозділів муніципалітету учасники ярмарки змогли дізнатися, як долучитися до розвитку молодіжного активізму в Вінниці. Як розповіла голова Вінницької молодіжної ради Марія Маєвська, такі інтерактиви проводять у місті завдяки партнерам: відділу молодіжної політики ВМР, Вінницькій молодіжній раді та Офісу туризму Вінниці у межах програми UPSHIFT, яку у Вінницькій області реалізує ГО "ВільноОсвіта" за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Бельгії.

Такий захід організували для молоді, аби вони долучалися до різних активностей та змістовно проводили своє дозвілля. У Вінниці регулярно відбувається чимала кількість активностей та ініціатив, і саме ярмарок молодіжного активізму покликаний на те, щоб молоді люди могли проявити себе і свій потенціал, - каже вона.

Начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак впевнена, що подібні ініціативи розкривають ще більше профорієнтаційних можливостей, щоб якомога більше вінничан відвідували різнопланові заходи.

Нагадаємо, визначились переможці Національного конкурсу "Благодійна Україна-2023" - "Благодійність на захисті України" визначено. Серед 1604 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, було чимало вінницьких. 

Читайте також

У Вінниці провели дводенний молодіжний тренінг «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
У Вінниці влаштують молодіжний квест «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
У Вінницькій «Гармонії» стартувала третя табірна зміна «Мрія в дії» для молоді з інвалідністю
Детальніше
Дрони-камікадзе замість букетів: випускники техколеджу долучились до благодійного збору
Детальніше
Лавандове поле поблизу Вінниці приваблює туристів та допомагає збирати кошти для ЗСУ
Детальніше
Відходи перетворюють у гроші для ЗСУ: у Вінниці діти здавали макулатуру, аби зібрати кошти для армії
Детальніше