З 5 квітня по Данила Нечая планують розпочати реконструкцію мережі водопроводу

З 5 квітня по Данила Нечая планують розпочати реконструкцію мережі водопроводу

12:28 02.04.2021

У Вінниці на Старому місті по вулиці Данила Нечая планують проводити роботи з реконструкції мережі водопроводу. Ділянка, яку замінять, – більше 330 метрів. Вона є магістральною, тому має важливе значення для водопостачання жителів Старого міста.

Зміна застарілих інженерних мереж здійснюється перед реконструкцією асфальтного покриття по вул. Данила Нечая. Як розповів заступник начальника відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики департаменту міського господарства Олександр Зімбовський, труба водопроводу буде водопровідна поліетиленова.

Така труба є надійною та має  досить тривалий термін експлуатації - більше 50 років. Матеріал труб є стійкий до корозійних процесів і не накопичує внутрішніх відкладень, що сприяє збереженню стабільної прохідної спроможності. Трубопровід є магістральним  та має діаметр – 560 мм. Від нього  здійснюється водопостачання частини Старого міста, – каже Олександр Зімбовський.

На час робіт з прокладання нової ділянки водопроводу вода вінничанам постачатиметься через існуючий трубопровід, який діє зараз, щоб люди не відчули незручностей з водопостачанням. А після завершення реконструкції водопроводу виконають переключення водопостачання на нову трубу.

У зв'язку з проведенням заміни магістрального водогону з 5 квітня до 30 червня рух транспорту буде дещо обмежено на ділянці вул. Данила Нечая від перехрестя з вулицею Гліба Успенського до перехрестя з вулицею Дубовецькою.

Нагадаємо, Сергій Моргунов розповів, якою може стати вулиця Батозька після реконструкції

Читайте також

Центр Вінниці та вул. Івана Богуна залишились без води через аварію на водогоні
Детальніше
28 травня комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі
Детальніше
Жовта вода у кранах вінничан: у "Вінницяоблводоканалі" прокоментували, в якому стані вода у Вінниці
Детальніше
Де відключатимуть воду та світло - перелік планових ремонтних робіт у Вінниці 27 травня
Детальніше
На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше