Юрій Педос став радником голови Нацполіції

15:37 01.06.2020

Екс-керівника Вінницької поліції Юрія Педоса призначили радником голови Нацполіції. Про це в понеділок, 1 червня, у Вінниці повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко. 

Ігор Клименко
Ігор Клименко

"Генерал Педос призначений радником голови Національної поліції і буде відповідати за ведення інституту дізнання на території Західно-центрального округу", – зазначив Клименко.

Нагадаємо, що екс-керівника вінницької поліції Юрія Педоса відсторонили від виконання обов’язків 29 травня, після сумнозвісних подій у Броварах.   Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби – звільнено із обійманих посад.В офіційному повідомленні йшлося про те, що причиною таких рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів.

Юрій Педос
Юрій Педос

Якщо кадрові рішення щодо Юрія Педоса відомі, то стосовно решти працівників апарату ГУ НП у Вінницькій області, які у п’ятницю, 29 травня, були відсторонені і звільненні після подій у Броварах, “службове розслідування продовжується, роль кожного буде оцінена, і ми цю інформацію теж доведемо”, - сказав Клименко.

Замість Юрія Педоса Головне управління Національної поліції у Вінницькій області очолив Іван Іщенко, який до цього був заступником начальника ГУ НП в Одеській області.