Юні вінничани можуть відсвяткувати Водохреща з Подільським чарівником
У середу, 19 січня, Подільський зоопарк запрошує усіх охочих зустріти свято Водохреща та разом із лісовими друзями - Тигреням, Зайкою, Сніговиком та Пінгвіном взяти участь у святковій програмі.
Про це повідомляє Подільський зоопарк на своїй сторінці у Фейсбук.
На маленьких гостей чекатимуть веселі конкурси, вікторини, таночки навколо ялинки, вручення призів, подорож казковими локаціями, а також екскурсія зоопарком. Початок святкових програм об 11:30, о 13:30 та о 15:30.
![Юні вінничани можуть відсвяткувати Водохреща з Подільським чарівником](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/inline-images/yuni-vinnichani-mozhut-vidsvyatkuvati-vodokhrescha-z-podilskim-charivnikom-3.jpg?itok=-2BXPYAF)
![Юні вінничани можуть відсвяткувати Водохреща з Подільським чарівником](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/inline-images/yuni-vinnichani-mozhut-vidsvyatkuvati-vodokhrescha-z-podilskim-charivnikom-2.jpg?itok=dYTDmC4G)
Нагадаємо, у середу, 19 січня, о 11:00 вінничани святкуватимуть Водохреща на Вишенському озері. Ще одна програма святкування відбудеться на озері, що на Волошкова.
Вінниця у ТОП-3 міст з найменшою кількістю автопорушень “на камеру”
У Гайсинському районі відкрили Центр безпеки, на черзі - відеонагляд