Яке свято влаштували для учнів перших класів

Яке свято влаштували для учнів перших класів

21:32 01.09.2022

В одному з вінницьких ліцеїв для першокласників влаштували яскраве свято першого дзвоника. Ця малеча навчатиметься офлайн.

Чи ходитимуть першокласники на уроки до ліцею вирішували батьки. Аби у першокласників була можливість навчатись не вдома, а у школі разом з однолітками, освітянам ліцею довелося облаштували комфортне укриття.

Це вже у мене сьомий набір. Знаєте, сім - це у нас таке магічне число: сім кольорів веселки, сім нот, сім днів тижня. Тому я думаю, що і цей клас буде теж магічним. Ми віримо в ЗСУ. Сьогодні, дякуючи нашим Збройним Силам, ми провели й свято без повітряних тривог, дітки зустріли його радісно. У нас пролунав перший дзвоник і ми з надією, з вірою ідемо в Перший клас, - говорить вчителька 1 класу Анжела Михайлівна. 

Аби у першокласників була можливість навчатись не вдома, а у школі разом з однолітками, освітянам ліцею довелося добряче попрацювати. У закладі облаштували комфортне, а головне безпечне укриття. Воно з гарним освітленням і вентиляцією.

Яке свято влаштували для учнів перших класів

Коли лунає повітряна тривога, у нас є чіткі вказівки, куди ми з дітками вирушаємо, - каже вчителька. - Укриття у нас надійне. 

Чи ходитимуть першокласники на онлайн-уроки до ліцею вирішували самі батьки. Хочуть, аби їхні діти попри воєнний стан все ж мали шкільне життя. Кажуть, вирішальним у прийнятті рішення стало якісно облаштоване укриття.

Яке свято влаштували для учнів перших класів

Нині це дуже важливе питання. І звісно цікавилися ми з чоловіком. І школа підійшла дуже відповідально, - говорить Ольга, мама першокласника. - Оскільки  це перший клас, вважаю, що дітям треба звикнути до дисципліни, пройти соціалізацію, дізнатись, що таке взагалі навчання. Все це їм треба показувати. Тому вибрали саме офлайн.

180 першачків

За новою програмою до першого класу учні йдуть вже підготовлені. Тож вивчили абетку і навіть вміють читати. Першим успіхам батьки дуже радіють і хочуть, аби діти без перешкод ходили на навчання.

Кажуть, що це важливо, бо спілкування з однолітками та саме шкільне життя нічого не замінить. 

Навчатися у цьому ліцеї виявили бажання 180 першокласників.

Нагадаємо, цьогоріч формат проведення Першого дзвоника адміністрації закладів загальної середньої освіти визначали самостійно. Так, для учнів, чиї батьки обрали очну форму навчання, перший дзвінок пролунав у стінах шкіл, ліцеїв, гімназій. Для решти навчальний процес розпочався вдома – у режимі онлайн.

Читайте також

Студенти авіаційного університету приїхали до Вінниці, аби поділитись досвідом з ліцеїстами
Детальніше
У Вінниці відбувся захід із публічних виступів для молоді
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Учні Вінницької громади провели акцію «Ековишенський»
Детальніше
Замість "У" тепер "Н" - в Україні почали по-новому маркувати навчальні транспортні засоби
Детальніше