Як у Вінниці ремонтують покрівлі будинків, які постраждали внаслідок російського теракту

Як у Вінниці ремонтують покрівлі будинків, які постраждали внаслідок російського теракту

15:07 04.08.2022

У Вінниці продовжують працювати над усуненням наслідків терористичної атаки. Наразі покрівлю ремонтують і у будинку за адресою просп.Коцюбинського, 56. Ці роботи проводяться коштом міського бюджету.

Для проведення робіт залучено близько десяти працівників. Наразі роботи тривають над заміною покрівлі даху будинку та заміною слухових вікон.

Перекриття покрівлі даху буде здійснюватися металочерепицею. Площа робіт становить близько 1 100 кв.м, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Наразі ми докладаємо усіх зусиль, щоб якнайшвидше завершити роботи.

Нагадаємо, тривають роботи по ремонту покрівлі в будинках, які опинилися в епіцентрі теракту - ракетного обстрілу, що стався у Вінниці 14 липня. Йдеться про будинки за адресами вулиця Винниченка, 35, проспект Коцюбинського, 35 та проспект Коцюбинського, 37.

Читайте також

Пів мільярда для фронту Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Пів мільярда для фронту: Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Детальніше
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Детальніше
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів: масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Детальніше
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій 12 років тюрми та повна конфіскація майна
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій: 12 років тюрми та повна конфіскація майна
Детальніше
Пошук зниклих і звільнення з полону у Вінниці розповіли про механізми збору інформації для родин Героїв
Пошук зниклих і звільнення з полону: у Вінниці розповіли про механізми збору інформації для родин Героїв
Детальніше
Мав позивний «Манюній» і серце велетня Вінниця прощається з воїном, який захищав країну з перших днів війни
Мав позивний «Манюній» і серце велетня: Вінниця прощається з воїном, який захищав країну з перших днів війни
Детальніше