Як не потрапити на гачок аферистів у мережі вінничани можуть дізнатися на Телеграм-Каналі Кіберполіції

Як не потрапити на гачок аферистів у мережі, вінничани можуть дізнатися на Телеграм-Каналі Кіберполіції

15:33 25.02.2021

Вінничани можуть дізнатися актуальні новини про викриття правопорушень у мережі на Телеграм-каналі Кіберполіції. Крім того, тут можна дізнатися, як не потрапити на гачок аферистів та як захистити себе від  різноманітних Інтернет-махінацій.

Також на Телеграм-каналі можна дізнатися, як захистити свої персональні дані, як вберегти свої облікові записи від зламу хакерів та як не стати жертвами фішингу. Адже останнім часом зростає кількість вінничан,  які стають жертвами Інтернет-аферистів.

У Кіберполіції нагадують, що все, що потрапляє в мережу – залишається в мережі. Тож користувачів закликають бути обачними та нікому не передавати інформацію щодо банківських рахунків та карток, а також не переходити за сумнівними посиланнями.  

Слідкувати за новинами можна за посиланням

Нагадаємо, У Вінниці шахрай через Інтернет "заробляв" на довірливих користувачах щомісяця 50-70 тисяч гривень

Читайте також

21 кілометр заради перемоги масштабний забіг у Вінниці об’єднав тисячі незламних сердець
21 кілометр заради перемоги: масштабний забіг у Вінниці об’єднав тисячі незламних сердець
Детальніше
Свічки, що зігрівають зранені душі зворушлива зустріч матерів вінницьких КОРДівців
Свічки, що зігрівають зранені душі: зворушлива зустріч матерів вінницьких КОРДівців
Детальніше
У Вінниці відбувся футбольний турнір пам’яті загиблих бійців спецпідрозділу КОРД
У Вінниці відбувся футбольний турнір пам’яті загиблих бійців спецпідрозділу КОРД
Детальніше
ДТП із тяжкими наслідками у Вінниці водія фури затримано та взято під варту
ДТП із тяжкими наслідками у Вінниці: водія фури затримано та взято під варту
Детальніше
У зіткненні вантажівки та легковика на Вінниччині постраждала 61-річна жінка
У зіткненні вантажівки та легковика на Вінниччині постраждала 61-річна жінка
Детальніше
14 фіктивних актів замість реальної допомоги як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
14 фіктивних актів замість реальної допомоги: як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
Детальніше